Omládnout tak o pár let!

V současné době je Ultherapy jediný FDA schválený neinvazivní zákrok aplikovatelný na oblast krku, podbradku, okolí obočí a dekoltu. Jeho výsledky jsou dlouhodobé a po ošetření není potřeba čas na zotavení. Zní to až příliš dokonale?
komerční článek
——
21. října 2022

Foto: BB Health Clinic

Přirozená podpora krásy  

Jeden se s klidem položí na operační sál a pro jiného už je to zkrátka za hranou. Je ale docela užitečné vědět, že v nabídce dnešní estetické chirurgie jsou i procedury zcela neinvazivní. Jednou z nich je tzv. Ultherapy. Že jde vskutku o mimořádné ošetření, dokládá již deváté (!) vítězství v řadě v rámci každoročního udílení cen časopisem NewBeauty. Ano, už devět let je Ultherapy hodnocena jako nejlepší nechirurgický lifting. Však také není tajemstvím, že si tuto metodu vyzkoušela celá řada celebrit. Vzhledem k tomu, že jde o zcela bezpečný neinvazivní zákrok, nevyžaduje žádný čas na zotavení. Na Ultherapy si doslova můžete odskočit během polední pauzy.


Během polední pauzy 

O co tedy jde? Ultherapy je přístrojové ošetření pleti v oblasti obličeje, krku a dekoltu, které vysílá ultrazvukovou energii do podkoží – epidermis a dermis. Je to aktuálně jediná metoda, která dovoluje chirurgovi v reálném čase sledovat obraz podkoží na monitoru a díky tomu přesně zacílit energii na potřebná místa a do optimální hloubky, aby terapie byla co nejúčinnější. Ultrazvuk stimuluje tvorbu kolagenu, a i když nejde o invazivní zákrok, působí ultrazvuk přesně v těch vrstvách kůže, které plastičtí chirurgové ošetřují při klasickém liftingu. I když Ultherapy nedosahuje stejného výsledku jako klasický lifting, je nejlepší alternativu pro ty, kteří by do chirurgického ošetření nešli.

Úžasné výsledky  

„Jsem opravdu moc ráda, že již více než rok je ošetření Ultherapy jedním z hlavních výkonů neinvazivní estetické medicíny, které u nás na klinice BB Health Clinic úspěšně provádíme. Velmi žádaný je browlift obočí, lifting obličeje, zpevnění podbradku, vypnutí krku a dekoltu. Spolu s off label ošetřeními povislých paží, břicha, boků a stehen tvoří dokonalý nástroj pro komplexní omlazení pleti a přirozenou obnovu kolagenu v podkoží. Dovolím si tvrdit, že jsme u nás na klinice v ošetřeních Ultherapy dosáhli vrcholných výsledků. A právě výsledky a zkušenosti s prováděním Ultherapy ošetření nás řadí mezi špičkové evropské kliniky. Jsem pyšná na své lékařky a jejich profesionální medicínské postupy, díky kterým je toto ošetření téměř bezbolestné – a hlavně bez nutnosti rekonvalescence. Neinvazivní estetická medicína, kterou u nás na klinice provádíme, je bezkonkurenční budoucností estetické medicíny, kterou již dnes svým klientům nabízíme.“ Alena Bobková, majitelka BB Health Clinic. 

Jedná se taktéž o oblíbenou proceduru na klinice Aether Clinic, což Harper's Bazaar potvrdila i její majitelka a zakladatelka Mgr. Aksana Soucek-Lukanava. „Aether Clinic se specializuje na laserovou dermatologii a estetickou anti-aging medicínu, a proto nabízíme širokou škálu neinvazivních laserových ošetření pro omlazení pleti. Chceme však poznamenat, že Ultherapy nemá mezi procedurami konkurenci, pokud potřebujete v krátké době a bez jakékoli rehabilitace dosáhnout silného liftingového efektu, zlepšit kvalitu pokožky a korigovat známky stárnutí.“, prozradila zakladatelka.

Jak procerura Ultherapy funguje? 

Stimuluje syntézu nového, mladého kolagenu a elastinu a umožňuje viditelně napnout pokožku. Patentovaný zobrazovací systém v reálném čase pomáhá lékaři vidět vnitřní vrstvy dermis a struktury obličeje a zvolit tak optimální hloubku expozice. Žádná jiná hardwarová procedura SMAS-liftingu, na rozdíl od Ultherapy, neukazuje teplotu ohřevu pomocí termogramu a histologicky taktéž neukazuje velikost zóny ohřevu. Proto takovéto postupy nemohou zaručit účinnost a bezpečnost.

„Naši lékaři preferují integrovaný přístup k omlazení obličeje, proto kombinují proceduru Ultherapy s vektorovým liftingem Radiesse. Kombinací Ultherapy a Radiesse můžete získat dvojnásobný efekt omlazení a to o až mínus 10 nebo 15 let, protože obě metody stimulují kolagen. Jejich kombinací dosáhneme synergie – stimulujeme syntézu nového kolagenu a vytváříme liftingový efekt.“, dodává  Soucek-Lukanava.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu