Čtyřicítka vrcholem krásy & života

Avon je značka, která se nebojí vnášet do zajetých konceptů o ženách, věku i kosmetice svěží vítr. Nová skincare řada Avon Anew Sensitive+ pro zralou citlivou pleť je toho důkazem.
komerční článek
——
12. října 2022

Foto: AVON

Krása, která překoná tvá očekávání. Ne rozpočet.

Náročné období pandemie přineslo i něco pozitivního: Více si uvědomujeme křehkost a vzácnost života. Místo toho, abychom si dělaly vrásky z vrásek a stárnutí, se spíš snažíme naplno a beze strachu využít potenciál každého období našeho života. Avon přichází se zajímavým konceptem: Což takhle vyměnit známý pojem Anti-aging za pozitivnější Pro-aging? Čím dál víc žen totiž dává přednost autentickému stárnutí před pokusy zastavit čas pomocí drastických estetických zákroků. Nový cíl? Vnitřní vyrovnanost a přirozeně zdravá pleť v kondici přiměřené věku.

VÍM, CO CHCI 

Čtyřicítka už totiž v dnešní době není žádný věk a netřeba se jí nijak obávat. Naopak! Vychází najevo, že čím dál víc žen ji považuje za svůj životní vrchol. Nebojí se autenticity, neřeší, co si o nich druzí myslí, protože už vědí, kdo jsou a co chtějí. S tím vším rezonují i moderní koncepty pleťové péče od Avonu a nová řada Anew Sensitive+. Zajímavá jsou i další data: 61 % žen ve věku nad 35 let si myslí, že má citlivou pleť a 50 % z nich utrácí za skincare produkty více než 350 Kč měsíčně.

PÉČE BEZ KOMPROMISŮ 

Díky této řadě už konečně nemusíte řešit dilema mezi péčí o citlivou pleť a účinnými, ale často dráždivými anti-age přípravky. Anew Sensitive+ je navržena tak, aby pomohla dosáhnout maximálních omlazujících účinků i pro tu nejcitlivější pleť. Najdete v ní tři vysoce účinné produkty, které jsou pečlivě testované na různých typech citlivé pleti. Můžete klidně zapomenout na zdlouhavé pleťové rituály. Tato geniální řada totiž odvede perfektní práci v pouhých třech krocích: 1. Čisticí pleťový krém odstraní nečistoty i make-up, i ten oční. Zanechává pokožku svěží, zklidněnou a méně citlivou. 2. Omlazující oční krém Anew Sensitive+ s patentovaným Protinol™, který nepodráždí ani tu nejcitlivější pleť, zmírní suchost a napětí očního okolí. Poradí si i s otoky. 3. Omlazující krém Anew Sensitive+ s Protinol™ zanechává tvář zklidněnou a pomůže vyzmizíkovat jemné linky a vrásky. Za pouhé tři dny sníží zarudnutí a postará se, aby pleť byla hydratovaná, pružná, pevná, zářivá a vitální. Ideální pečující trio pro všechny, kteří milují přirozenou krásu života! Nová řada v prodeji od 1. 10. 2022. 

Využijte speciální slevu 20 % pro čtenářky HARPER’S BAZAAR na AVON.CZ s kódem BAZAAR20.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu