Nová série podcastů o rozkoši, která nemá hranic, a tom, jak si užít sex ještě lépe

Po jakých cestách se vydat, abychom prohloubili vzrušení a rozkoš? Jak v sobě sama budovat intimitu? A jak nabourat stereotyp v posteli? Nejen to zjistíte po poslechu tří rozhovorů v podcastové sérii Big Question.
Redakce Harper's Bazaar
——
1. prosince 2022

Foto: Petr Kozlík

K otevřeným rozhovorům jsme přizvali tři ženy, které se intimním záležitostem zevrubně věnují. Vendula Šmídke Kociánová je vztahová terapeutka a průvodkyně, která dokáže s nadhledem sobě vlastním mluvit i o vážných tématech, a v podcastu prozradí, co nám brání se při sexu doopravdy uvolnit a jak si zajistit pravidelný přísun blahodárných orgasmů. Psychoterapeutka Leona Rajdlová Dyrehauge s klienty ve své praxi často naráží na problémy v intimní oblasti. Mnohokrát se však problém může zdát větší, než ve skutečnosti je, a někdy stačí drobnost, která dokáže vášeň znovu krásně nastartovat.

Designérka Anna Marešová se proslavila svými stylovými vibrátory a Venušinými kuličkami. Poslední roky tak dopodrobna studuje ženské tělo i duši – a to i sama na sobě – aby pochopila, co ženám udělá největší blaho. Po poslechu nejspíš zatoužíte i vy po nějaké hračce jen pro sebe.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu