Big Questions: S herečkou Jitkou Schneiderovou o tom, jak milovat svůj věk

Prvním hostem podcastů na téma „Jak milovat svůj věk“, přijala ambassadorka kolagenu Oslo Skin Lab, herečka Jitka Schneiderová. V rozhovoru prozradila nejen své každodenní kosmetické rutiny a rituály, díky kterým se cítí dobře, ale i to, jak vnímá svůj věk a kdy se cítila úplně nejspokojenější.
Redakce Harper's Bazaar
——
20. října 2022

Foto: Petr Kozlík

„Začala jsem víc vnímat, co chci a kam chci směrovat. A s tím jsem se i hezky ukotvila ve svém věku. Proto se cítím dobře, nemám pocit, že by mi mělo být méně,“ říká herečka Jitka Schneiderová, která zrovna před pár týdny dotočila seriál Táta v nesnázích. Jako herečka bývá často se sebou konfrontována, když se vidí v detailních záběrech na velkém plátně. „A to jsou chvíle, kdy si řeknu: Aj, moje vrásky! Ale jsou moje, mám je ráda. Jsou můj život a nenapadlo by mě se jich zbavovat,“ říká Jitka Schneiderová.

O kráse smýšlí jako o balíčku, do kterého patří mnoho věcí, a geny a vzhled jsou jen jednou jeho částí. Stejně podstatné jsou i pocity. „Když se dobře cítím, je to znát i navenek. Ale zároveň platí, že nic není zadarmo. S pětačtyřicátými narozeninami mi došlo, že nemůžu být líná a musím o sebe pečovat,“ říká. Co všechno patří do jejího osvědčeného arzenálu úkonů, díky kterým má lepší celý den, prozradí v podcastu.

Vytvořeno ve spolupráci s OSLO SKIN LAB 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu