Velikonoce pro požitkáře. Kam vyrazit?

Velikonoční svátky vybízejí i k jiným aktivitám než jen k malování kraslic a pečení třených beránků. Můžete těch pár dní volna pojmout jako ideální příležitost k vlastnímu znovuzrození.
Kristýna Mazánková
——
15. dubna 2022

Foto : archiv Augustin

Za nekonečným gurmánským zážitkem: na brunch do Augustinu

Nádivka s kopřivami, pečené jehněčí ramínko, kůzlečí blanquette, grilovaný candát, králičí terina… To je jen částečný výčet menu Velikonočního brunche, na který si můžete zajít v pondělí do restaurace Augustine od 12 do 16 hodin. Za 1290 Kč na osobu s neomezenou konzumací pokrmů.

Více na www.augustinehotel.com

Za kreativní kuchyní: do restaurace Vallmo

15. a 16. dubna připravují speciální velikonoční menu také v restauraci Vallmo. Hlavní roli v několika variantách menu bude hrát kůzle, telecí či baby kuře, ale chystají i menu pro vegetariány. Ve všech případech budou na talířích také připomínky toho, že už je jaro – kopřivy, chřest a medvědí česnek.

Více na www.vallmo.cz

Za luxusním odpočinkem: do Chateau Mcely

Chateau Mcely každoročně připravuje zámecké Velikonoce, které se projeví jak u hostů na talíři, tak i v zámeckém parku. Tam budou vytvářet atmosféru pobíhající králíčci, kůzlátka a oslík, v jiné části zámeckého areálu budou probíhat tvořivé dílny nejen pro rodiny s dětmi, které připomenou velikonoční zvyky a tradice, a také komorní koncert. Pokud si budete chtít odpočinout, ať už v rámci oslavy Velikonoc, či nikoli, tady to jde skvěle; uvolňující sílu má prý Svatojiřský les, který zámek obklopuje. Volné kapacity na last minute zámecký zážitek ještě jsou!

Více na www.chateaumcely.cz

Za wellnessem a masážemi: do Resortu Svatá Kateřina

Pokud vás víc než velikonoční menu láká aktivní odpočinek, potěšit tělo i duši půjde skvěle v Resortu Svatá Kateřina. Zvlášť pobyt v Ájurvédském pavilonu je velký zážitek, ať už si budete chtít zaplavat, odpočinout v sauně či ve vířivce, nebo si dopřát pravou ájurvédskou masáž. V rámci velikonoční akce získáte pondělní celodenní vstup do Ájurvédského pavilonu jako dárek.

Více na www.katerinaresort.cz

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu