Týdenní horoskop 06. 06. - 12. 06. 2022

„Jsem blíženec a tak snadno se nudím. Za posledních osm let jsem se stěhovala šestkrát." Courteney Cox
Robert Policar
——
5. června 2022

Berani

Nastal čas jednat, a tak se svými dobrými nápady neotálejte. Žádejte více, a otevřete se všem možnostem, které se tento týden nabídnou. Sledujte opakující se synchronicity, protože jsou pobídkou života, který pro vás chce to nejlepší.

Býci

Nechte si od druhých pomoci a nesnažte se vše zvládnout sami. Jděte ven a seznamujte se s novými lidmi, protože od nich mohou přijít nejen zajímavé informace, ale i příležitosti, které by bylo hříchem odmítnout. Vysněte si tu nejlepší verzi svého života.

Blíženci

Zvyšte svou sebedůvěru a obklopujte se lidmi, kteří o vás nepochybují. Šiřte své myšlenky do světa, a zapojte se do všech zajímavých projektů, které se nabídnou. Vytvořte si vision-board nebo ho aktualizujte. Otevřete se vyšší inspiraci a odvážně vykročte vpřed.

Raci

Přestože občas máte problém mluvit o svých pocitech se svým nejbližším okolím, zkuste překonat svou komfortní zónu. Nelpěte na tom, že vše přesně nevyjádříte, protože i tak dáte možnost svým nejbližším uvidět vaši pravou identitu a naplnit tak vaše skryté potřeby.

Lvi

Vyzkoušejte nové umění nebo jinou tvůrčí činnost. Naučte se něco nového, protože to může být počátek něčeho velkolepého. Důvěřujte svému vnitřnímu dítěti, které vám může navrátit nebo posílit radost ze života. Mluvte o svých snech a najděte si mocné spojence.

Panny

Přestože se raději věnujete ryze praktickým záležitostem, a svou práci děláte nejraději sami, zkuste oslovit své přátele a kolegy, aby vám pomohli s vašimi praktickými úkoly. Dovolte si udělat další krok k vaší práci snů.

Váhy

Pokud máte sourozence, zaměřte se na zlepšení vašich vztahů k nim. Nečekejte na to, až udělají první krok, ale zkuste je překvapit nečekanou návštěvou nebo dárkem. Nemáte-li sourozence, navštivte jiné příbuzné, které jste dlouho neviděli.

Štíři

Objevte svou orlí povahu, kterou v sobě nosíte odjakživa. Buďte tou nejlepší verzí sebe sama, a naučte se být soucitnějšími ke slabostem vašich nejbližších. Nechtějte po druhých to, co zvládáte vy, protože tak byste byli až příliš nároční.

Střelci

Neztrácejte svůj přirozený optimismus, ale naopak ho i nadále posilujte. Dávejte si pozor na kvalitu svých myšlenek, protože právě ony vás mohou zpomalit nebo zrychlit na vaší cestě k odvážným cílům. Žádejte více, a více dostanete.

Kozorozi

Zkuste eliminovat všechny zbytečné aktivity, které vás oddělují od toho podstatného. Na druhou stranu může tento týden přijít ne jedna velká příležitost, která bude v souladu s vaší životní dráhou. Připomeňte si své dlouhodobé cíle a pokračujte v klidu dál.

Vodnáři

Zaměřte se na svůj intimní život a promluvte si s momentálním milostným partnerem o tom, co by šlo ve vašem sexuálním životě ještě zlepšit. Experimentujte s novými přístupy, a to nejen ve vašem milostném životě. Nesmiřujte se s málem.

Ryby

Podívejte se do svého snového deníku nebo si ho založte. Vzpomeňte se na všechny sny, které se již vyplnily a nebojte se snít i o dalších možnostech, jak žít svůj budoucí život. Pokud jste unavení, dejte svému životu hlubší smysl tím, že budete své ideály uskutečňovat.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu