Týdenní horoskop od 12.09.-18.09.2022

„Panny jsou velmi věrné znamení. Jsem věrný přítel a věrný milenec.“ - Karl Lagerfeld
Robert Policar
——
11. září 2022

Berani

Nastal čas pro velký úklid. Nevrhejte se do nových věcí, ale postupně a energicky se zbavujte všeho, co souvisí s vaší minulostí, se kterou již nechcete mít nic společného. S radostí se vrhněte do všech domácích oprav, které jste dlouho odkládali. 


Býci

Více odpočívejte a nepřebírejte na sebe větší zodpovědnost. Vyzkoušejte minimalismus a buďte štědří k těm, kteří mají méně a potřebují pomoc. Investujte na „neviditelný účet života“, který vás později překvapí mnoha nečekanými příležitostmi. 


Blíženci

Soustřeďte se na všechny své závazky spojené s minulostí. Máte-li nějaké dluhy, pracujte na jejich vyrovnání. Změňte své zdravotní návyky a vytvářejte si různé programy, které se pak snažte doopravdy dodržovat. Užívejte si zdravého i chutného jídla. 


Raci

Zkuste si zrekapitulovat vaši celoživotní profesní dráhu. Jaké bylo vaše první zaměstnání a čemu se věnujete teď? Je vaše současné povolání v souladu s vaším posláním? Vykreslete si představu, kterou byste opravdu chtěli žít do největších detailů. 


Lvi

Vytvářejte si pro všechny situace záložní plány. Ověřujte si obchodní i milostné schůzky, protože v těchto dnech mohou být lidé velmi zapomětliví nebo jinak zmatení. Dobře pročítejte různé smlouvy a ověřujte si veškerou komunikaci. 


Panny

Sněte o své dokonalé práci a posilte své zdraví. Připomeňte si vše, čím jste doposavad prošli a rozhodněte se ze své minulosti poučit. Buďte odvážní ve vašich dalších krocích, ale nebuďte zatím v tomto ohledu příliš impulsivní. Počkejte na lepší načasování. 


Váhy

Jaký vztah máte ke svému tělu a zdraví? Pečujte o své tělo s láskou a experimentujte s různými přístupy ke stravování. Ptejte se odborníků na zdravou výživu a odevzdejte životu všechny škodlivé návyky, kterých jste si dlouhodobě vědomi. 


Štíři

Nastal ideální čas pro velký úklid jak na pracovišti, tak doma. Zbavte se zcela všeho, co již nesouvisí s vaším „starým Já“. Ke všemu se však chovejte s úctou a poděkujte všemu, s čím jste se setkali, abyste to nemuseli neustále potkávat i v dalších časech. 


Střelci

Dejte průchod své optimistické a humorné stránce osobnosti, protože ji svět momentálně potřebuje více než kdy jindy. Rozradostňujte druhé a přinášejte světlo tam, kde sídlí hluboká tma. Žijte naplno, ale i zdravě. Detoxikujte své tělo i mysl od škodlivin. 


Kozorozi

Vyzkoušejte nějaký druh jógy, která může být obrovským požehnáním pro celý váš život. Navštěvujte různé lekce odlišných stylů a hledejte ten, který vám bude zcela vyhovovat. Konečné rozhodnutí však doporučuji učinit až v říjnu. 


Vodnáři

Experimentujte s různými druhy stravování a detoxikačních programů. Osvoboďte se od různých závislostí, které mohou mít destruktivní vliv jak na vás, tak na vaše okolí, protože máte obvykle velký vliv na vaše přátele. Dopřejte si léčivou masáž lýtek. 


Ryby

Vyzkoušejte reflexní terapii vašich chodidel a zaměřte se na praktické využití vašich snů. Zkoumejte různé symboly a vytvořte si svůj vlastní snář. Každý sen, zkuste uctít ve svém každodenním životě nějakým malým či větším gestem nebo činem.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu