Týdenní horoskop 25.07. - 31.07.2022

"Jsem Lev. Lev musí chodit s hrdostí. Když udělá krok, musí dát nohu dolů. Vejdete do místnosti a chce, aby lidé věděli o jeho přítomnosti, aniž by cokoli udělal." - Wesley Snipes
Robert Policar
——
24. července 2022

Berani

Buďte tou nejlepší verzí sebe sama. Naplno důvěřujte svým schopnostem a ukažte světu, jaká síla ve vás spočívá. Připomeňte si své dětské nenaplněné touhy a dovolte si splnit své dávno zapomenuté sny. Rozviňte své talenty a inspirujte druhé svou odvahou.


Býci

Dejte svému životu hlubší smysl a věnujte se činnostem, které ve vás probouzí radost ze života. Nastavte druhým jasné hranice a nezapomínejte na sebe. Pobývejte častěji o samotě a zamyslete se nad tím, oč vám v životě doopravdy jde. 


Blíženci

Naučte se novou dovednost, která rozradostní vaše vnitřní dítě. Dovolte si něco, co jste si zatím nedovolili, aniž byste svou činností ubližovali sobě nebo ostatním. Dejte průchod své vášni a hrajte si s objevováním všeho, co ve vás probouzí rozkoš.  


Raci

Naučte se důvěřovat neznámu a vyjděte ze své komfortní zóny. Máte-li doma kočku, zkuste napodobit její chování a rozvíjejte své intuitivní schopnosti, které následně tvořivě vyjadřujte. Překonejte svůj ostych a buďte tím, kým se doopravdy cítíte být. 


Lvi 

Užívejte si života, jak nejlépe dovedete a více pečujte o své vnitřní dítě, protože v tom spočívá vaše síla. Pobývejte v prostředí dětí a vzájemně se od sebe učte. Kupte si něco, po čem jste dlouho toužili a připomeňte si všechny velké i malé úspěchy za minulý rok.  


Panny

Zatočte se svým vnitřním kritikem a nemluvte o sobě ve zlém. Vytvořte si svého vlastního vnitřního terapeuta, který vás bude nabádat ke zlepšení bezpodmínečnou láskou. Volte laskavé a soucitné myšlenky a méně druhé hodnoťte. Rozlišovat je však správné. 


Váhy

Omezte vztahy, které jsou příliš toxické a kde není rovnováha mezí braním a dáváním. Navštěvujte různé oslavy, společenské události a seznamujte se s novými lidmi. Pro nezadané to může být velká příležitost tento status změnit. 


Štíři

Vždy máte volbu, kam nasměrujete svou pozornost. Vybírejte si myšlenky lásky a překonejte své nejhlubší strachy tím, že se budete těšit z maličkostí, které jsou důležitější, než si myslíte. Ukažte druhým svou vrozenou moudrost a schopnost jít do hloubky. 


Střelci

Investujte nějakou finanční částku do vlastního seberozvoje. Přihlaste se na kurz malování, tance nebo zpěvu. Neomezujte se na české učitele, ale vyhledávejte zahraniční lektory, se kterými budete mít zřejmě ještě silnější prožitky a zkušenosti. 


Kozorozi

Vaše dětství nemuselo být ve většině případu vůbec jednoduché. Nastal čas vyléčit staré rány a dovolit si to, co jste si jako malí nemohli dovolit. Pamatujte, že nikdy není pozdě začít a u vás tato moudrost platí dvojnásob. Čím starší budete, tím budete radostnější. 


Vodnáři 

Přestože nemáte rádi vytahování a nadřazenost, je důležité, abyste své odvážné vize uměli dobře prezentovat širšímu okolí. Vezměte zodpovědnost do svých rukou a ujměte se vedení. Buďte tím, čím se cítíte být, protože to je váš dar světu. 


Ryby

Zkuste se tento týden vyhýbat lidem, se kterými jste jen z lítosti. Dejte přednost sami sobě a věnujte se činnostem, které vás naplňují. Pokud nic takového doposavad nemáte, vyzkoušejte nějaký seminář, kurz nebo si splňte aspoň jeden dětský sen.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu