Týdenní horoskop 19.9 - 25.9.2022

„Panny jsou velmi věrné znamení. Jsem věrný přítel a věrný milenec.“ - Karl Lagerfeld
Robert Policar
——
18. září 2022

Berani

Dávejte si pozor, čemu věnujete svou pozornost, protože tak utváříte svůj budoucí život. Více odpočívejte a do ničeho nového se příliš nehrňte. Investujte do svého osobního rozvoje a snažte se vyřešit vše, co vás trápí z dob minulých. Otevřete se zázrakům.


Býci

Pobývejte častěji v přírodě a oslavte jeden z hlavních osmi ročních ohnivých svátků v roce, kterým je podzimní rovnodennost. Připomeňte si vše, co se vám povedlo a pravidelně si zapisujte za co můžete být vděční jak z minulosti, tak budoucnosti. 


Blíženci

Vaše myšlenky mají velkou sílu, a tak si dávejte pozor na to, jak kvalitou mají. Uvědomte si, že si je v každém momentu můžete vybrat nebo změnit. Pracujte s afirmacemi a zkoušejte různá cvičení, která mají za cíl zklidnit vaši čilou mysl. Zapisujte si své sny. 


Raci

Pečujte o své zdraví a věnujte více pozornosti těm, které máte opravdu rádi. Vytvořte si takový okruh přátel, který vás bude podporovat, a to jak v pracovním, tak v každodenním životě. Je jen na vás, zda život bude plodným deštěm nebo divokou bouří.


Lvi

Doporučuji se tento týden více zaměřit na vaši tvůrčí činnost. Vraťte se k tancování, hudbě nebo jiné činnosti, která vás bavila v dětství. Splňte si dávno zapomenuté sny a využijte své tvůrčí představivosti k tomu, abyste si rychleji ve svém životě zhmotnili štěstí. 


Panny

Věnujte pozornost všemu, co ve vašem životě chcete zažívat více a častěji. Vyhýbejte se katastrofálním scénářům, přílišné kritice a konspiračním teoriím. Pečujte o své zdraví a v práci se snažte o co největší jednoduchost. Buďte vynalézaví a udržujte klid v duši. 


Váhy

Tento týden vstoupí Slunce do vašeho znamení, a tím se o slovo hlásí podzim a počínající nový osobní roční cyklus pro mnoho z vás. Vytvářejte si cíle a záměry na další rok a pobývejte častěji s těmi, kteří vám dokážou vyvolat úsměv na tváři a rozumí vám beze slov. 


Štíři

Máte mocnou vůli, která dokáže mnohé změnit, a to nejen ve vašem osobním příběhu. Dávejte si tedy pozor na to, co si přejete, protože se to zřejmě vyplní. Odpusťte sobě i druhým a definujte si své hlavní záměry. Místo boje proti zlému se zaměřte na to dobré. 


Střelci

Nastal ideální čas se ponořit do objevování vašich vnitřních cest. Experimentujte s různými duchovními přístupy a technikami a rozvíjejte svou radostnou moudrost. Vyzkoušejte lucidní snění nebo si jen každý den zkuste rozpomenout, co se vám zdálo. 


Kozorozi

Je čas se trochu zastavit a zamyslet se nad tím, zda stále směřujte tím správným směrem. Vzniklé pracovní výzvy a problémy řešte s nadhledem a humorem. Nebojte se nových přístupů a zapište si nebo nakreslete tyto myšlenky na papír. 


Vodnáři

V následujících dnech může přijít inspirace takovou silou, že můžete přehodnocovat celý váš život. Vyvarujte se však zbrklým krokům a vše důkladně promýšlejte. Neodkládejte nic, o čem víte, že stejně budete muset dřív či později řešit. 


Ryby

Naučte se konkrétněji formulovat svá osobní přání. Čím přesnější bude forma, tím silnější bude záměr. Pak vše zapomeňte a nechte se překvapit životem. Sledujte různá opakující se znamení a očekávejte sny, které vás promění.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu