Stylové loftové bydlení jako ve světových metropolích by Vanguard

Lofty zažívají v posledních letech boom. Patříte k jejich milovníkům?
Redakce
——
26. května 2023

Ve Vanguard Prague objevíte 150 loftů s industriální atmosférou, s plochou od 41 m2 až po penthousy s výměrou 626 m2, přičemž téměř každý z nich má terasu. Díky velkorysé výšce stropů až 4,3 metru působí interiéry s okny od podlahy ke stropu vzdušně a disponují širokou variabilitou využití. Umožňují vám tak například vložení dalšího patra.  

Z  jednotek můžete zvolit buď variantu shell & core, kde si interiér zařídíte plně k obrazu svému, nebo sáhnout po návrzích od renomovaných architektů a designérů – Ivanky Kowalski a studia OOOOX a Skull, kteří zde již připravili své vzorové lofty. PSN navíc připravuje další stylově vybavený loft z pera studia Skull a architektky Michaely Záhorovské.

Exkluzivní projekt Vanguard vám nabídne rovněž bohaté zázemí – např. střešní terasu se saunou ve výšce 68 metrů nad zemí či wellness zónu s posilovnou a skleněným 18metrovým bazénem v původním betonovém krytu civilní ochrany. Naprostou novinkou, která se jinde v tuzemsku nenachází, je autovýtah pro zaparkování vašeho vozu přímo přede dveřmi bytu. Po vzoru špičkových pětihvězdičkových hotelů se dále můžete těšit na recepci se službou concierge.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu