Týdenní horoskop 16. 5. - 22. 5. 2022

„Nevěřím v astrologii; jsem Střelec a ti jsou skeptičtí.“ — Arthur C. Clarke
Robert Policar
——
15. května 2022

Berani – Máte možnost v mysli začít něco nového, ale zatím nedělejte konkrétní viditelné kroky. Zamyslete se nad svou sexualitou a tím, zda jste se svým intimním životem zcela spokojeni. Zhodnoťte všechny své minulé vztahy a buďte ochotni někomu odpustit.

Býci – Pobývejte více u vody a experimentujte s různými očistnými technikami, které se zaměřují nejen na vaše fyzické tělo, ale i mysl a duši. Vyzkoušejte otužování a hluboké dýchání, které vám může navrátit jak sílu, tak duševní pohodu.

Blíženci – Nedělejte žádná zbrklá rozhodnutí a všechny důležité kroky zatím odložte. Nebojte svého pocitového světa, který může vašim myšlenkám dát ještě větší hloubku. Vrhněte se na jarní úklid a zbavte se všech věcí, které nepoužíváte nebo je ve svém životě nepotřebujete.

Raci – Mnoho z vás má velký dar léčit nebo pečovat o druhé. Dále rozvíjejte tyto dovednosti a popřemýšlejte o tom, na jaký kurz byste se příští měsíc mohli přihlásit. Mějte pochopení se svými bližními a uvědomte si kvalitu vztahů s muži vašeho života.

Lvi – Vyjádřete své pocity skrze jakoukoliv tvůrčí činnost, kterou máte rádi. Zamyslete se nad tím, zda žijete opravdu tak, jak si ze svého nitra přejete. Pokud ne, rozhodněte se pro velkou změnu a vypracujte plán, jak tyto změny ve svém životě uskutečnit.

Panny – Zamyslete se nad svou sexuální energií. Vnímáte ji jako léčivou sílu nebo spíš něco, co ubližuje a zraňuje? Hledejte způsoby, jak rozproudit svou energii, aby vás život těšil o něco více. Zajímejte se o nové přístupy a nebojte se v tomto ohledu více experimentovat.

Váhy – Uvědomte si své intimní potřeby a komunikujte je citlivě s partnerem. Dávejte však dobrý pozor, abyste svého miláčka nezranili a sami sebe nepotlačili. Nastavte druhým takové hranice, aby vyhovovaly všem. Rovnováha není stabilní stav a vy jste tady proto, abyste ji vytvářeli.

Štíři – Týden začíná úplňkem ve vašem vášnivém a hlubokém znamení. To může pro mnoho z vás znamenat novou životní etapu, a tak si dávejte dobrý pozor, na co zaměříte svou mocnou pozornost, protože to bude mít tendenci se manifestovat. Jednejte ze svého srdce.

Střelci – Uvědomte si způsob, jakým momentálně vyděláváte peníze. Pokud vám momentální situace nevyhovuje, můžete ji začít postupně měnit. Cílem je, abyste žili to, co ve svém nitru považujte za nejvyšší ideály. Vytvářejte si prostor pro novou expanzi.

Kozorozi – Nastává čas, kdy si máte uvědomit vliv nejdůležitějších autorit, které vás na cestě životem ovlivňovali. Nejdříve si uvědomte, do jaké míry vás ovlivnil váš otec, protože tam obvykle začíná velký příběh vašich vztahů s ostatními muži. Odpustili jste a přijali svého otce?

Vodnáři – Naučte se být ke svým přátelům štědří. Rozdejte knihy, které už nikdy číst nebudete a popřemýšlejte o tom, komu konkrétně by se mohly nejvíce hodit. Odpusťte těm, kteří nechápou vaše pokrokové myšlenky a rozhodněte se jim dát větší prostor i čas.

Ryby – Silný úplněk ve Štíru, který nastává v pondělí ráno je velkou příležitostí pro vás, abyste mohli učinit zásadní rozhodnutí, jak ve svém životě manifestovat nejhlubší touhy vaší duše. Nemusíte zatím dělat nic konkrétního, ale všechny nové nápady a inspirace zaznamenejte.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu