Týdenní horoskop 10.10. - 16.10.2022

„Jsem váha, proto potřebuji v životě mít rovnováhu a stabilitu!“ - Laura Regan
Robert Policar
——
9. října 2022

Berani

Odpočiňte si a obklopte se lidmi, které máte rádi. Investujte do svého vzhledu a pořiďte si něco pěkného, co ocení i váš partner. Dovolte si relaxační masáž s vonnými oleji nebo horkou léčivou koupel při svíčkách. 


Býci

Nenechte se zmást krásou těla, ke které silně inklinujete, protože milujete sex. Dávejte si pozor na to, abyste se nenechali lapit do iluze, která je značně pomíjivá. Všimněte si těch, kteří jsou krásní ve své duši. Možná je pak uvidíte úplně jinak. 


Blíženci

Naučte se nějakému novému umění nebo koníčku, ve kterém budete moci vyjádřit své rozmanité talenty. Zároveň si však nechte něco, čemu zůstanete oddaní. Je jen na vás, zda budete krásným květnatým stromem plným plodů nebo nevýrazným keřem. 


Raci

Investujte do svého zdraví a obklopte se lidmi, kteří se tímto tématem vážně i s radostí zabývají. Společnost lidí, se kterými se setkáváte nejčastěji vás velmi ovlivňuje, a tak nebuďte s někým jen z lítosti. Zkuste napravit své vztahy k důležitým mužům vašeho života. 


Lvi

Máte velkou sílu osobnosti, která může být druhým velmi nápomocna ve chvílích, kdy to nejvíce potřebují. Tentokrát se snažte vnášet mír tam, kde panují „banální“ konflikty. Popřemýšlejte o tom, jakým způsobem byste druhým mohli zvednout jejich sebevědomí. 


Panny

Uvědomte si kvalitu vašich kolegiálních a pracovních vztahů. Zkuste dát do pořádku ty, které cítíte ve velké nerovnováze. Zejména se zaměřte na důležité autority, se kterými se musíte potýkat. Více si věřte a ukažte světu, co umíte. 


Váhy

Zaměřte se na momentálně nejdůležitější vztah ve vašem životě. Snažte se ho zlepšit tím, že mu budete připomínat jeho silné stránky. Obklopte se svými nejbližšími, se kterými se cítíte v bezpečí a hledejte způsoby, jak vaše vztahy ještě více prohloubit. 


Štíři

Navštěvujte různé odborníky na zdravou výživu, terapeuty a maséry. Učte se od těch nejlepších a sami s druhými sdílejte své vlastní zkušenosti. Vytvořte si okruh přátel, se kterými se můžete vzájemně inspirovat a jít do ještě větší hloubky. 


Střelci

Zajímejte se o různé silné léčivé síly jak v Čechách, tak v jiných zemích, a naplánujte si cestu se svou rodinou, přáteli nebo těmi nejbližšími. Dávejte si pozor na své příliš přesné poznámky, které nemusí být druhými včas pochopeny tak, jaký byl jejich původní záměr. 


Kozorozi

Udělejte změny ve svých přátelských a kolegiálních vztazích. Respektujte více své vlastní pocity, které můžete mít tendenci čas od času potlačit v zájmu zodpovědnosti vůči celku. Hrajte si s časovou frekvencí návštěvnosti tak, aby vyhovovala vám i vašemu okolí. 


Vodnáři

Navštěvujte různé umělecké a terapeutické kroužky, kde se budete moci naučit dalším dovednostem, a navíc poznáte velmi zajímavé lidi. Seznamujte se s novými lidmi a rozšiřte tak, již pravděpodobně široký okruh přátel. Nenechte se nikým příliš omezovat. 


Ryby

Odhalte svému manželovi nebo momentálnímu partnerovi hloubku a krásu své vlastní duše. Nestyďte se za to, že vidíte více než většina ostatních a nepřebírejte zodpovědnost za to, co vám nenáleží. Pomáhejte jen tam, kde jasně vidíte, že to bude účinné.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu