Týdenní horoskop 05.12.-11.12.2022

„Jsem Střelec a jednou z našich hlavních vlastností je, že jsme slepí optimisté.“ Taylor Swift
Robert Policar
——
4. prosince 2022

Berani

Tento týden toho můžete opravdu hodně zvládnout. Jen si dávejte pozor na to, abyste nepřesáhli limity svého těla, protože by vám rychle dalo vědět, že tudy cesta nevede. Experimentujte s různými metodami relaxace a otevřete všemu novému.


Býci

Zamyslete se nad tokem svých financí. Ty se často pohybují ve vlnách, a tak si uvědomte v jaké fázi jste momentálně vy. Nemáte-li dostatek příjmů, hledejte jiné toky. a pokud se vám zrovna daří, využijte maximálně tohoto příznivého okamžiku. 


Blíženci

Tento týden nastane úplněk ve vašem znamení, a tak se můžete více naladit sami na sebe. Máte šanci na změnu, a tak místo usilovného přemýšlení se vrhněte rovnou k činům. Potkávejte se s neznámými lidmi a navštěvujte nová místa. 


Raci

V žádném případě se neuzavírejte před světem a zkuste se co nejlépe připravit na přicházející svátky, kde se sejde velká část vaší rodiny. Popřemýšlejte o tom, do jaké země byste se chtěli podívat. Prohlubujte své jazykové a komunikační dovednosti. 


Lvi

Můžete rozšířit svůj vliv. Pobývejte ve společnosti lidí, které vůbec neznáte a snažte se vnímat „neviditelnou energii“ za vším, čemu se věnujete. To, co fungovalo dobře může být jinak a to, co dřív nefungovalo může najednou plynout hladce. Důvěřujte své vynikající intuici.


Panny

Vypusťte z hlavy veškerou touhu po dokonalosti a kontrole. Dovolte si dělat chyby a zkoušet jiné věci, než jste zvyklí. Dejte stranou svého dobře vycvičeného vnitřního kritika a pracujte na bezpodmínečném přijetí sebe sama. Naučte se novým dovednostem.


Váhy

Neváhejte příliš dlouho, abyste se nedostali ještě do většího stresu. Následujte svou první myšlenku a pobývejte častěji v přítomnosti lidí, se kterými se cítíte dobře. Zaměřte se na sebe a dovolte se přihlásit na kurz, který potěší vaše vnitřní dítě. 


Štíři

Zintenzivněte svou duchovní praxi a experimentujte s novými technikami, které vám dovolí pochopit váš bohatý vnitřní svět. Při výběru dárku se rozhodněte pro zcela jinou taktiku, než jste byli doposavad zvyklí. Následujte svůj instinkt a učiňte pozitivní změny ve svých vztazích.  


Střelci

Budete-li mít možnost pracovních nebo jiných cest, jděte jim určitě vstříc. Rozviňte své vynikající komunikační dovednosti a dejte průchod své moudrosti. Učte druhé tím, co jste sami objevili na svých vnitřních i vnějších cestách. 


Kozorozi

Rozvíjejte svůj životní optimismus a realismu tentokrát dejte na chvilku stranou. Uvědomte si to, čemu ve svém životě opravdu věříte a snažte se žít tak, abyste byli opravdu příkladní, a to nejen navenek. Odměňte se za vše, co se vám již podařilo. Není toho zrovna málo. 


Vodnáři

Nastává skvělý čas, kdy můžete dát plný průchod svým vizím a odvážným myšlenkám, které jednoho dne obohatí tento svět. Navštěvujte různá uskupení lidí a vnímejte, kde se nyní cítíte nejlépe. Může se toho v tomto ohledu hodně měnit. 


Ryby

Jediné, co je v životě jisté, je změna. Nesmutněte nad tím, co z vašeho života odchází, ale rozhodněte se s otevřeným srdcem přijmout to nové, co přichází. Setkávejte se zajímavými lidmi, nejlépe ze vzdálených krajů. Připomeňte si, jak jste skvělí právě takoví, jací jste.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu