Se Silanem v sedmém nebi

Ikona mezi avivážemi...
komerční článek
——
11. září 2023

Foto: Aneta Benediktová

Pocit jemného, měkkého a provoněného prádla si s avivážemi Silan můžete užívat neustále. Díky unikátní technologii, která obsahuje jedinečný parfém s konceptem 24/7, vás svěží pocit bude provázet celý týden beze ztráty intenzity. Náš absolutní favorit? Aviváž Fresh Sky, která voní příjemně jako čerstvý vánek.

Vzdušná lehkost

Nebesky modrou aviváž Fresh Sky pro Harper's Bazaar testovala influencerka Kristýna Zikmund. A byla naprosto nadšená, protože ať v ní vyprala jakýkoli materiál svého oblečení, fungovalo to dokonale: „U oblečení si zakládám na kvalitních a příjemných materiálech, které mi vydrží roky, takže aviváž je pro mě při praní nepostradatelná. Po vyprání v Silanu Fresh Sky bylo ještě příjemnější na dotek i nošení,“ pochvalovala si. Dost ji prý bavilo i to, jak se oblečení nádherně rozvoní během dne. Jedinečné parfémované perly obsažené v této aviváži se totiž aktivují každým pohybem, přičemž uvolňují ještě více svěží vůně, která pak dlouho vydrží.

Hřejivá hebkost

Babí léto i počínající podzim znamená, že budeme ze skříní častěji vytahovat hřejivé svetry z hebkého kašmíru nebo vlny. Kristýna své fluffy kousky zkusila vyprat v Silanu Fresh Sky. Výsledek? „Nádhera! Měla jsem pár oblíbených svetrů, které časem ztratily svou nadýchanou hebkost, a díky této aviváži se jim vrátila. Teď jsou zase pěkně měkoučké a dlouho provoněné.“

Špičková technologie

Green Double-Cap s biologicky odbouratelnými parfémovanými kapslemi totiž dodává oblečení dlouhotrvající svěžest. Sympatický je i ekologický přístup Silanu – obaly jsou stoprocentně recyklovatelné a také inovované složení aviváží je šetrné k životnímu prostředí, obsahuje totiž 97 % biologicky odbouratelných složek*.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu