Restaurace uprostřed velkoměsta, která vás vezme duchem k moři? Vítejte v Dior Riviera

Dior v Londýně otevírá novou pop-up restauraci a butik, jež vás svou atmosférou přenesou na letní dovolenou u moře.
Lucie Švábenská
——
7. června 2021

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Místo dovolené u moře se v létě chystáte na objevování zákoutí Evropy? Nebojte, i tak se můžete nyní cítit duchem u moře, přestože budete uprostřed velkoměsta. Minimálně při návštěvě Londýna, a to díky novému pop-up prostoru francouzského domu Dior. 

Kvůli pandemii mnoho z nás návštěvu teplých krajin na nějaký čas odložilo. Šumění vln, slaná voda ve vlasech a schnoucí kapky na kůži díky tropickým paprskům slunce asi jen tak nic nenahradí, ale ten pocit, když sedíte v přímořské oblasti, někde v riviéře, v útulné restauraci a čekáte na delikátní chod z mořských plodů zatímco se kocháte krásnou atmosférou interiéru restaurace, možná ano. Dior přivedl trochu Azurového pobřeží přímo do centra Londýna, a tak si určitou verzi dolce vita budete moci užít i při návštěvě tohoto turisticky oblíbeného města. 

Prostory Dior Riviera, jak je módní dům výstižně nazval, se nachází na střeše Selfridges s výhledem na kdysi rušné centrum města. Restaurace s názvem Dior at Alto nabízí pečlivě složené a vybrané menu přímo francouzským domem. Nachází se na něm dokonce i ta nejoblíbenější jídla samotného pana Diora. K tomu je speciálně navržené koktejlové menu, jež obsahuje drinky pojmenované na počest historie módního domu Dior. Některé koktejly jsou vytvořené speciálně pro tuto příležitost. 

Jestliže to pro vás bude ale spíše mezizastávka na cestě za slunným pobřežím, můžete zde navštívit nejen tuto skvostnou restauraci, ale také nově vytvořený pop-up butik, kde najdete vše, co byste na své letní dovolené mohli případně potřebovat, včetně lehátek či surfu Dior. Oblečení a doplňky samozřejmě také nechybí. No a pokud jste milovníci skútrů značky Vespa nebo se zkrátka pouze chystáte projet křížem krážem zákoutí Itálie, určitě vás zaujme speciálně navržená Dior Vespa ve spolupráci s touto italskou značkou. 

Místo a interiér jako celek byl inspirován kolekcí Dior od Marii Grazie Chiuri. Připomene vám ji zde nejen barevná paleta, ale také známý Dior potisk Toile de Jouy. 

Celkový prostor Dior Riviera na střeše Selfridges je otevřen od 3. června 2021 do 30. září 2021. Od 1. srpna se pop-up butik ale změní ve střešní bar, kde si návštěvníci budou moci vychutnat letní paprsky s oblíbeným drinkem v ruce a odolávat blížícímu se konci léta. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu