5 kaváren, které jsou skvělé pro zpestření vašeho home officu

Nemusíte každý den do kanceláře, ale home office u vás doma už také není to pravé? Zkuste se přesunout do příjemné kavárny, kde se vám bude dobře soustředit, budete se cítit uvolněně a zároveň si užijete perfektní servis a dáte něco dobrého na zub. Jestli nemáte svou oblíbenou, zkuste jeden z našich pěti prověřených tipů.
Lucie Švábenská
——
28. dubna 2022

Foto: archiv kavárny

Kampa Cafe

Kavárna se otevřela v době covidu, a tak byla její budoucnost, jako mnohých dalších, nejistá. Víte ale, co se říká: to dobré zkrátka najde svou klientelu a majitelé Kampa Cafe jí mají až až. Není se čemu divit – jídlo (včetně snídaní) po celý den, moderní, ale zároveň útulné prostředí, příjemná obsluha, a navíc se nachází na Újezdě, takže až dopracujete, tak si můžete dát příjemnou procházku kolem řeky. Zn. ideál. 

Coffee Corner

Místo v kavárenském srdci Prahy, na Korunní ulici. Toužíte po útulném prostředí, pohodlných křesílkách, dog friendly místě, a navíc s perfektním servisem, který vám splní vše, co si budete přát? Vítejte v Coffee Corner. Nezklamou ani, když dostanete hlad – jejich lívance s domácím pribiňákem, saláty, tortilly nebo sendviče jsou stejně návykové jako jejich dezerty, které si při návštěvě rozhodně nesmíte nechat ujít. Věřte nám! Ale pozor, jednou zkusíte a už se sem navždy budete vracet. 

Café Savoy

Tímto tipem vás jistě nijak nepřekvapíme, ale Savoy sem zkrátka patří. Prostory a šéfkuchaře není ani třeba představovat a stejně tak jejich vyhlášené jahodové knedlíky. Kromě toho je zde ale perfektní, velmi příjemná obsluha, která se postará o každé vaše přání. Ideální místo na krátký home office před nebo po plánované schůzce. 

Miners Coffee

Kavárna, která má na všech svých pobočkách (které jsou po Praze hned čtyři) i svou vlastní praženou kávu. Jestliže si na dobrá zrna potrpíte, zde rozhodně nebudete zklamaní. To samé platí pro milovníky matchy, protože lepší jsme zatím nenašli. Jejich coconut matcha, ať už v horké, či ledové variantě, zkrátka musíte vyzkoušet. K práci doporučujeme zakotvit především u Vysoké školy ekonomické nebo na Jiřího z Poděbrad, kde se nabízejí jak hezká zákoutí, ve kterých vás nikdo nebude rušit, tak velký stůl, u kterého můžete polemizovat s kolegy. 

Kavárna co hledá jméno

A jako poslední jsme museli zařadit také místo vyhlášené především svými vejci Benedikt. A aby taky ne! Nadýchaná jako obláček a zalitá delikátní omáčkou. Co může být na zahájení příjemného home officu lepší? S plným žaludkem se přece jen pracuje nejlépe. Navíc i zde najdete jak soukromí, tak společný stůl, u kterého můžete sedět s kolegy a diskutovat aktuální záležitosti. Návštěvu vám příjemní nejen hezké prostředí, ale také střídající se výstavy obrazů – pokaždé tu natrefíte na jiného autora a dost možná tu objevíte nový talent, o kterém jste do teď nevěděli. Bonus navíc! 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu