New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Nadace Terezy Maxové pořádá aukci na podporu studentů z dětských domovů

Portrét Terezy Maxové nebo arch 25 známek z emise 25. výročí Nadace s podpisem patronky se bude dražit do 1. června, a dražby se můžete zúčastnit i vy.
Oli Egler
——
30. května 2022

Ve středu 25. května byla na Aukro.cz zahájena charitativní aukce Nadace Terezy Maxové, která potrvá až do 1. června, kdy si připomínáme Mezinárodní den dětí.

Její výtěžek podpoří vysokoškoláky z dětských domovů a náhradní rodinné péče, pro které nadace zřídila speciální fond, z nějž se financuje např. školné, vzdělávací pomůcky, odborné kurzy, ubytování na koleji a jiné ke studiu nezbytné náklady.

Roman Knap a Tereza Maxová

Do dražby byly věnovány dva velmi ojedinělé předměty – prvním je zarámovaný arch 25 známek z emise „25 let Nadace Terezy Maxové“ s ručně psaným poděkováním patronky. Druhým je zvětšenina vybrané známky z této emise, představující unikátní sítotisk s portrétem Terezy Maxové v grafickém designu Zuzany Lednické z Najbrt Studia, doplněný o kresby dětí z dětských domovů.

Oba předměty jsou opatřeny podepsanými certifikáty pravosti, zajišťujícími jejich jedinečnost – jeden podepsala patronka nadace, Tereza Maxová, druhý generální ředitel České pošty, pan Roman Knap.

Aukce se můžete zúčastnit i vy, a to přímo ZDE.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu