Wellness day

Bazaar Wellness Day. A jak podle vás vypadá dokonalý relax?

Číslo tři bylo vždy spjato se silnou symbolikou. A obecně je i nyní považováno za znamení kreativity, komunikace, optimismu a zvědavosti! Přesně v tomto duchu se nesl i třetí ročník Wellness day, akce, která se včera uskutečnila pod záštitou časopisu Harper's Bazaar v luxusním hotelu Mandarin Oriental Prague. Ponořte se s námi znovu do atmosféry odpočinku, relaxace, setkávání se a krásy, která na místě panovala. Zrekapitulujte si tuto jedinečnou událost a rovnou si ji zapište do diáře i na příští rok! #oooooooom
Tatiana Urbanová
——
8. června 2022

Vojtěch Veškrna

Co znamená odpočinek? Které inovativní trendy z beauty sféry vám nesmí uniknout? Jak vést spokojenější život? Proč ochutnat speciální signature drink inspirovaný ingrediencemi vašeho oblíbeného parfému? Na tyto a mnohé další otázky jste včera mohli nalézt odpovědi v krásných prostorách hotelu Mandarin Oriental na Malé Straně, které vybavila společnost STOPKA a zodpověděly vám je zkušené profesionálky ve svých oborech. Jako například vztahová terapeutka Lenka Konečná, jež se věnovala harmoniii na rovině emoční, dámy Simona Brejchová & Andrea Walsh se zaměřily na holistický přístup ke zdraví, sommeliérka vůní Kateřina Nováková pozvedla smyslové prožitky na novou úroveň a  s psychogynekoložkou Helenou Máslovou jste blíže odkryli záhady těla.

Pokud jste však nedokázali nalézt relax a klid v novém vědění, které poskytovaly zajímavé talky, stačilo popojít dále a dopřát si snovou masáž či jednu z procedur, které hotel Mandarin Oriental nabízí, nebo se ponořit do hudební atmosféry, o kterou se starali talentovaná Never Sol a kapela 20 Minutes jež hráli “​​a bene placido” na vaše pocuchané nervy.

Nalézáte uspokojení a klid mysli v marnivosti? To není hřích! Naopak vám naprosto rozumíme! Pro ty, kdo stejně jako my opakují po probuzení módní mantru, jsme pozvali i svatou trojici české fashion scény Taťánu Kovaříkovou, Kláru Nademlýnskou a Beátu Rajskou.

A těm, jež každým dnem klečí na beauty oltáři, jsme se také postarali o bohatý program. Notino x Coty představilo stálice i žhavé novinky mezi parfémy a obohatilo vaše chuťové buňky o jedinečný zážitek z drinků inspirovaných složkami vybraných vůní. Stejně tak i stylista Filip Vaněk odhalil svůj nový a naprosto jedinečný parfém. Francouzská značka Kérastase připravila diagnostiku vlasů a vlasové pokožky, díky které jste se mohli dozvědět, po čem vaše kadeře skutečně touží. Umělečtí kadeřníci japonského brandu shu uemura art of hair vám vytvořili vlasový styling podle představ i poradili s výběrem vhodných produktů pro domácí úpravu a péči. ROWENTA dala nejen vaší koupelně pocítit ten pravý luxus. V budoiru Foreo jste vyzkoušeli skincare přístroje nabité smart technologiemi a profesionální vizážisté a aromaterapeuti Líčírny vás zasvětili do tajů clean beauty. Jelikož ale krása vychází i zevnitř, mohli jste také okusit kolagenový drink Oslo Skin Lab či si nechat doporučit ten správný doplněk stravy od Ecce Vita… nebo si dopřát okamžité uspokojení smyslů s Raffaello a šálkem kávy Nespresso. To vše za sexy zvuků motorů nových modelů Mercedes-Benz, v květinovém ráji Florist Prague, se skleničkou Tanqueray ginu či Cinzana v ruce…

… představovali jste si ten pravý odpočinek dříve jako Netflix&Chill? Po tomto Wellness Day jste svůj ideál jistě přehodnotili. Takže nasaďte růžové brýle EYE-EYE a stay calm and relax. A těšíme se na vás opět v příštím roce!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu