And Just Like That... Carrie, Miranda a Charlotte se vrací s druhou sérií

Připravte se na další dávku nových příběhů oblíbených hrdinek ze Sexu ve městě. Pokračování původního seriálu si získalo fanoušky i odpůrce, ale jeho úspěch se nedá popřít. Což dokazuje i potvrzení druhé série.
Lucie Švábenská
——
24. března 2022

Foto: Getty Images

Je několik filmů a seriálů, u kterých se už dopředu očekává úspěch – ať už je to na základě příběhu, obsazení, nebo pokud se jedná o pokračování již úspěšného počinu. Sex ve městě má nespočet fanoušků po celém světě a i ti, kteří seriálu neholdují, zkrátka vědí, kdo Carrie, Miranda, Charlotte a Samantha jsou. Čtveřice odlišných kamarádek, které dohromady tvoří perfektní kombinaci. Úspěch původních dílů byl obrovský a dodnes si je s radostí pouštíme. Není tak divu, že na ně po několika letech navázaly dva celovečerní filmy. Zde ale začíná být fanouškovská základna na rozpacích a postupně se rozděluje. Ne každého toto pokračování oslovilo natolik jako originál. A to samé, akorát ještě ve větším měřítku, se stalo u dalšího pokračování, tentokrát však opět v podobě seriálu nazvaného And Just Like That... 

Když stanice HBO v minulém roce oznámila pokračování seriálu, strhla se doslova lavina reakcí. Psalo se o tom všude a nikdo vlastně nevěděl, co přesně má očekávat. Poté začaly vyplouvat na povrch různé informace a fotografie z natáčení. Samantha nebude jeho součástí... Mr. Big ano, ale na jak dlouho...? Tvůrci se zaměří i na LGBT+ komunitu...? Budou v ní figurovat i původní postavy...? Carrie opět šokuje svými outfity, kdy ale v pozitivním a kdy v negativním slova smyslu...? A otazníky stále přibývaly. 

Ačkoliv jsme si mysleli, že vše bude dávat opět smysl, jakmile zhlédneme první díly, mýlili jsme se. Vlna reakcí byla ještě rozpačitější. Někomu se tvůrci trefili do vkusu a nové příběhy této skupinky miloval stejně jako ty původní. Jiní jej dokoukali pouze díky prvotnímu nadšení a také díky naději, že si to zamilují stejně jako původní Sex ve městě z roku 1998. A pak se našli také ti, kteří sledování po několika desítkách minut vzdali. Ať už jste patřili do kterékoliv skupiny, nyní je jisté, že ta první získává početní převahu a And Just Like That... se dočkalo pokračování. Druhá série bude! „Jsem rád, že můžeme představit více příběhů o těchto rozmanitých postavách, které hrají stejně výrazné a skvělé herečky!“ řekl režisér Michael Patrick King. „Pravdou je, že jsme vážně nadšení.“ 

Co myslíte, že můžeme očekávat? Návrat Samanthy to asi nebude...  Více ze života nových postav? Ano, to je již více pravděpodobné. Zatím ale stále můžeme pouze hádat. Nic kromě toho, že se pokračování koná, není prozrazeno. Sarah Aubrey, vedoucí kontentu stanice HBO, prozatím fanoušky pouze navnadila, že se mají opravdu na co těšit. Tak snad! 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu