Vanda Janda v LOVE BUDOIR: Milovat jako dítě

Oslavy dvaceti let Four Seasons, kterých byl Harper's Bazaar součástí, se nesly v duchu lásky. Proto jsme se našich hostů, které jsme připravovali na červený koberec, zeptali na nejromantičtější otázky, na které jen dokážete pomyslet. Například jaké bylo nejromantičtější rande Vandy Jandy?
Redakce Harper's Bazaar
——
26. října 2022

Foto: Benedikt Renč

Jak jste prožívala lásku před dvaceti lety? 

To mi bylo pět, a to jsem byla zamilovaná leda tak do své maminky! (Smích) Ba ne, tou dobou jsem už byla ve školce a měla jsem celkem tři přítele – nějak se to tak sešlo, že se všichni jmenovali Ryška. Rodiče věděli, že chodím s Ryškou, což byl tehdy náš soused, takže si mysleli, že ví, o koho jde. Akorát že pak byli překvapeni, když jsem přivedla domů jiné dva… Takže můj milostný život byl výrazně zajímavější než dnes.

Máte nějaký romantický zážitek z Four Seasons?

Vlastně ano… Ve Four Seasons často fotím nebo točím, s hotelem totiž dlouhodobě spolupracuji. Mám tu moc ráda jednoho milého pána z recepce, který mi jednou daroval květiny, které jsem na recepci obdivovala. To bylo krásné.

Jaké bylo nejromantičtější rande? 

Podle mě je to o drobnostech, které si o mně partner pamatuje. Já tedy měla štěstí, že všechna má rande byla romantická a krásná, ale teď si třeba vzpomenu na jedno, co jsem měla v New Yorku. Miluju seriál Gossip Girl, a byla tam taková scéna, kde hlavní hrdinka stojí na Empire State Building a má na hlavě čelenku z pivoněk. A to on pro mě vlastně vytvořil. Sehnal pivoňky, což těsně před Vánoci byl asi nadlidský úkol, ale podařilo se. Byla to challenge, ale vyšlo to.

Jaký je podle vás nejromantičtější film?

Breakfast at Tiffany's. Ten film je krásný v tom, že když se na něj člověk dívá znovu a znovu v různém věku, tak v něm vždy nachází nějaké nové nuance. Když jsem ho viděla jako malá, tak mě uchvátil, a pak jsem si jej pustila, když jsem byla starší, a začala jsem nacházet nuance, které jsem předtím nevnímala. Je podle mě i romantické, jak zobrazuje různé vztahové a osobnostní roviny, které mi přijdou velmi autentické.

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Asi tak, že se před daným člověkem nemusíte přetvařovat a můžete být tím, kým doopravdy jste.

Existuje láska na první pohled?

Mám sedmičky dioptrie, ale ano, viděla jsem ji!

Věříte na soul mates?

Ano, věřím. Jsou to zkrátka lidé, kteří vám rozumí, vnímají vás takovou, jaká opravdu jste. Takový člověk je rozhodně vaše spřízněná duše.

Věříte, že láska překoná všechno? 

Ano, ale pouze pokud se snaží oba dva.

Myslíte si, že se vášeň přeceňuje, nebo podceňuje? 

Rozhodně podceňuje – alespoň podle toho, co si pamatuju, co to se mnou dělalo. (Smích)

Jak vyléčit zlomené srdce? 

Čas…

Jaký je váš jazyk lásky? 

Lidi musí spojovat něco společného – nějaký zájem, který společně sdílí. Může to být i něco absolutně bizarního, ale je to něco, co spojuje.

„What is love?“

Láska je všechno… Můžete milovat cokoliv.  Třeba jako malé děti, které milují úplně všechno, a je to láska autentická. Tak takový druh lásky se mi líbí – milovat jako malé dítě.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu