Den podle Adély a Elišky: Jejich ranní rutiny, šperky Roberto Coin a originální móda

Adéla Mazánková a Eliška Chomistek - dvě mladé inspirativní ženy, které spojuje vedle úspěchu v online světě také vášeň pro umění, design a luxus. Není divu, že se zhlédly ve výtvorech benátské šperkařské ikony, kterou je Roberto Coin. Ten se totiž při tvorbě luxusních šperků inspiruje bohatou historií italského umění. Které z jeho nových kolekcí okouzlily Elišku s Adélou?
komerční článek
——
23. listopadu 2020

Foto: Petr Kozlík

Ideální ráno podle Adély

„Vstávám brzy, ale mám nejraději dlouhá, tichá a zpomalená rána,” říká Adéla. „Dám si sprchu, vyčistím pleť, nechám působit oblíbený krém nebo hydratační masku a udělám si kávu. Během odpovídání na ranní maily zvládnu i mini snídani.” A jak do jejích rituálů zasáhla momentální situace? „I v karanténě se snažím ráno obléknout nebo trochu namalovat, jako bych šla na schůzku. Jedině tak může den opravdu začít.”

Jemná i impozantní ženskost v kontrastu s minimalismem

Adéla si na svůj dopolední program vybrala šperky s romantickými květinovými motivy v decentním růžovém odstínu z oblíbené řady Princess Flower. Snad žádná jiná kolekce benátského šperkaře není tolik femininní jako právě tato. Roberto Coin v ní oslavuje ženskou krásu, jejíž alternací je půvab květin. Každá je jiná a v její unikátnosti spočívá její síla i nádhera.

V ateliéru Zuzany Kubíčkové

Romantické motivy Adéla nečekaně zkombinovala s kousky z geometričtějších kolekcí Oro Classic a Petals. Nápadný minimalistický design moderního prstenu a náramku tak ostře kontrastuje s něžným květem romantické Princess Flower.

„Stejně jako kolekce Roberto Coin, jsou i Zuzčiny návrhy vznešené, a přitom se hodí pro každý den. Její svět skvělých textilních materiálů a drobných detailů jde s luxusními šperky výborně dohromady,” říká Adéla. 

Ráno potřebuju hlavně hodně kávy

Eliška si zvykla začínat svůj den elixírem Mint od Maliny. „Pokračuji masáží tváře s Guashou, nasnídám se, dám si sprchu a někdy i ranní jógu, a hlavně nesmí chybět hodně kávy,” směje se.  

Dnes má v plánu návštěvu studia Nehty - Nehty, kde si nechá udělat novou manikúru. Na čerstvě upravených nehtech vyniknou romantický náramek a prsten osázené diamantovými květy z nové kolekce Love in Verona.

Love in Verona: Oslava nehynoucí lásky

Kolekce je inspirovaná příběhem nesmrtelné milenecké dvojice Romea a Julie. Roberto Coin zde opět přináší motiv čtyřlístku z diamantů, tolik typický pro jeho tvorbu. Spolu s čistými, hladce tepovanými liniemi jsou tyto šperky nadčasové stejně jako příběh věčných milenců.

Co si dneska vezmu na sebe? 

Eliška pro dnešek zvolila modely z ateliéru LaFormela. Proč se rozhodla právě pro tuto kombinaci značek? „Značky LaFormela a Roberto Coin reprezentují luxus a nadčasovost, takže se nádherně doplňují a skvěle k sobě ladí,” vysvětluje Eliška volbu svého outfitu. 

Setkání u butiku Roberto Coin v Pařížské ulici

Šperkařský mistr Roberto Coin svou tvorbou oslovuje silné, nezávislé ženy, které si potrpí na dokonalý design. Eliška s Adélou, které se sešly před jeho butikem v Pařížské ulici, to dokazují. 

Šperky Roberto Coin se svým neokázalým a minimalistickým luxusem hodí pro všechny denní i večerní příležitosti. „Je to klišé, ale bez šperků se cítím nahá a zpravidla nevycházím bez prstenů ani náušnic, nikdy nikam. Mají moc pozvednout každý moment na něco speciálního a zároveň jsou symbolem jistoty a dlouhodobé hodnoty,” říká Adéla o špercích této italské značky.

Výjimečný šperk, pro výjimečné chvíle

„Cítím se v nich elegantně, ale zároveň přirozeně, jako by to byl talisman, který je součástí mého života,” říká Eliška. Každý šperk Roberto Coina totiž obsahuje typický rubín, který se dotýká kůže a přináší své nositelce štěstí, lásku a úspěch.

Roberto Coin je ikonou šperkařského průmyslu už více než 30 let. V současné době celosvětovým tiskem označován jako průkopnická bytost a tvůrce nejzajímavějších trendů v poslední dekádě. Dnes má tato značka více než 1000 prodejních míst po celém světě, v České republice najdete její butik na elegantní adrese Pařížská 1, Praha 1.

Staňte se další královnou, která si obléká tento skvostný kov. Staňte se součástí nesmrtelného příběhu zlata se šperky Roberto Coin.

Podívejte se na video z celého dne:

Vyberte si i vy z kolekce Roberto Coin: 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu