Zvolit malé, či velké kabelky v roce 2022? Odpověď zní: oboje!

Také jste propadli trendu micro bags, ale bojujete s tím, že se vám do nich nevejdou všechny potřebné věci? Zkuste letos kombinaci maxi a mini. Každou na tu pravou příležitost, nebo je vyneste klidně dohromady! Volba je na vás, jak ukazují nové kolekce – trendy budete v každém případě.
Eva McMahon
——
27. března 2022

Foto: Getty Images

Když Jacquemus světu před pár lety představil micro kabelky, módní nadšenci si je zamilovali natolik, že se snad každá značka rychle vrhla do navržení své verze těchto roztomilých doplňků. Přestože ale vypadají skvěle, nejsou bohužel až tak praktické. Ani to nás většinou nezastaví, protože dovedou krásně doladit daný outfit, je tu však další ALE... na cestovaní či pracovní schůzku se vám do nich opravdu nevleze to, co je třeba. 

Rok 2022 tak přináší opět změnu a světové módní domy do svých kolekcí zařazují i větší designy. Nemusíte se tedy bát, že si nenajdete tu svou vysněnou praktickou kabelku, do které se vám vejde jak laptop, tak další potřebné věci na cesty či do kanceláře a na pochůzky. Ať už často cestujete, nebo jste se vrátili k práci v kanceláři a hledáte ten správný kousek (velikostně i designově), určitě si z letošních kolekcí vyberete.

Čím větší, tím lepší?

Vetší tašky byly k vidění v kolekcích Chanel, Balmain, Louise Vuitton, Khaite, Salvatore Ferragamo, Fendi, Marina Raphael, Chloe, Jimmy Choo či Isabel Marant. Ano, málo jich nebylo. A přidaly se také značky, které se pohybují v nižší cenové relaci. Vetší typy najdete například u Tory Burch, Asos, COS, Polene Paris (možná znáte ze seriálu Emily in Paris, o čemž si můžete přečíst v našem dřívějším článku), Ganni či Strathberry (zkuste praktické modely S Cabas a the Strathberry tote). 

Spousta návrhářů navíc spojila dva trendy v jeden a své krásky představuje v nádherných výrazných barvách, ve kterých vás na ulici jistě nepřehlédnou. Můžete vybírat například z kolekcí Marni, Versace (doporučujeme především La Medusa Canvas Tote Bag) nebo Chanel.

Malé tašky ale letos na zadní polici ještě neodkládejte, na takové odpolední kafíčko s kamarádkou se jistě budou hodit. Nyní máte pouze příležitost si bez výčitek přidat do své sbírky nějakou novou, větší krásku.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu