New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Milujete náušnice a nemůžete si vybrat které zrovna zvolit? Osvojte si maximalismus!

Maximalismus vládne v mnoha oblastech a šperky nejsou výjimkou. Jak nosit několik náušnic najednou a které jsou právě teď ty nejvíc trendy?
Eva McMahon
——
14. října 2021

Foto: archiv Instagramu @swarovski

Trendy se nám neustále mění a není tomu jinak ani v případě šperků. Jednu sezonu se radujeme z výrazných náušnic a tu další z jednoduchosti. V poslední době ovládá trendy v této oblasti zdobení několika náušnicemi najednou. Proč mít v každém uchu jednu, když se můžeme vyřádit a kombinovat více kousků najednou, no ne? A nebojte, pokud nemáte propíchnutých několik dírek, nemusíte zoufat. Nyní jsou i další alternativy, jak si tento styl vyzkoušet! 

Maximalismus na uších si oblíbila i nejedna celebrita. Ať už je to Dua Lipa, či Rihanna, většina světových celebrit si nazdobená, někdy dokonce až přezdobená ouška opravdu užívá. Světové modelky a herečky jako Hailey Bieber či Sienna Miller se tomuto trendu také nebrání.

Je jenom na vás, jaká si určíte pravidla. Můžete kombinovat vše dohromady, jak dražší kousky s diamanty, tak cenově dostupnější bižuterii. Nemusíte se ani bát, že tento trend je pouze pro generaci Z, sluší totiž všem a skvělé kousky najdete mezi mnoha značkami. Nás zaujaly například kolekce Tiffany & Co., Swarovski, ALO Diamonds, Cartier, Maria Tash či cenově dostupnější Missoma. Většina značek bude mít již vytvořené návrhy, jak dosáhnout skvělého maximalistického vzhledu.

A díky některým modelům, které na vaše ucho přilnou i bez další dírky, se tohoto trendu nemusí vzdávat ani ti, kteří neholdují propíchaným uším nebo si chtějí pouze vyzkoušet, jak by se s více náušnicemi cítili.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu