Užijte si víkend plný krásy a jedinečných zážitků ve FASHION ARENA PRAGUE Outlet

O víkendu 13.–⁠14. května určitě zamiřte do FASHION ARENA PRAGUE OUTLET, kde se o vás postarají profesionální stylisté a make-up artisté. Užijte si víkendový program, včetně slev až 70 %, které odstartovaly již 5. května.
Redakce
——
10. května 2023

Dny plné módy, krásy a relaxu

Fashion Aréna se rozhodla obohatit svým zákazníkům nákupní zážitek další zajímavou aktivitou. Dny krásy se ponesou v duchu rozmazlování všech smyslů. Na návštěvníky čeká prémiová móda, beauty zážitky, relax a příjemné nákupy. Tématem se akce dotkne i oslavy mateřství, které je příhodné pro nedělní Den Matek. Provázet vás budou známé tváře jako Miss Fitness 2023 Aneta Mitušinová nebo moderátor Braňo Polák.

U líčení nekončíme

Řada českých i světových značek jako Karl Lagerfeld, The Cosmetics Company Store, Mango, Outly, GAP a mnoho dalších obchodů si připravilo speciální časově omezené nabídky na své kolekce. Návštěvníci se budou moci také zúčastnit připraveného květinového workshopu, poslechnout si zajímavé hosty a užít si nákupy a pohodovou atmosféru. Exkluzivní výhody čekají na členy Fashion Club, který spojuje všechny milovníky módy a poskytuje jim jedinečné nabídky nejen během Dnů krásy. Členové budou mít po celý víkend přístup do stylingového stánku, kde jim s dokonalým lookem pomůže stylistka Petra Kasalová. Ta ve světě módy opakovaně dokazuje to, že i z obyčejných kousků lze vykouzlit neobyčejný outfit. Aby si každý mohl vyzkoušet, jak probíhá profesionální líčení od těch nejlepších, chybět nebude ani tým zkušených beauty vizážistů.

Oslavy se vším všudy

Zábava, fotokoutek a soutěže – nic z toho nesmí chybět. Každý den bude probíhat také slosování o hodnotné ceny. Hlavní výhrou bude pronájem auta MINI COOPER by Renocar či nákupy se stylistkou. Pokud se rozhodnete na Dny krásy vyrazit, akci vám zpříjemní i dobrá káva a oběd v prostorách venkovního outletového centra. Celý program akce najdete přímo na stránkách Fashion Arena Prague Outlet.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu