Splňte si přání s vánoční kampaní značky Bulgari

Luxusní italský dům Bulgari přináší stejně kouzelnou kampaň, jako jsou vánoční svátky. Období, kdy rozmýšlíme nad našimi sny. Ty třpytivé jsou však na dosah ruky.
komerční článek
——
6. prosince 2021

Foto: archiv Bulgari

Říká se, že sny jsou bez hranic. Jen snít však někdy nestačí. Život začne být totiž opravdu velkolepý až ve chvíli, kdy se sny stávají skutečností. Pak přináší tu pravou radost a úžas s nádechem originality. Sny si plníme velmi často především v období Vánoc, ať už se jedná o cokoliv. S těmi blyštivými sny, jež jsou plné dechberoucích šperků, vám s radostí pomůže značka Bulgari, která smělá přání proměňuje v realitu již od roku 1884. Svůj bohatý odkaz postavila právě na schopnosti přetvářet nesplnitelné sny v úžasné výtvory. 

Více než splněné přání

Tyto vánoční svátky nás značka vyzývá, abychom se nebáli pohlédnout ke hvězdám a dali prostor úžasným příležitostem – místo toho, abychom o nich pouze snili. Vánoce jsou časem zázraků a úžasu, a tak je to ten nejlepší čas na plnění svých vlastních přání a tužeb. Nové kolekce značky Bulgari, které vyzařují stejnou záři jako vánoční světýlka, třpytivé hvězdy na nebi nebo pestré ohňostroje, zaujmou také perfektním řemeslným zpracováním a prezentací v buticích, jak už je u tohoto šperkařského domu zvykem. 

Dárkem od Bulgari nedáváte pouze dokonalý šperk či doplněk, ani pouze neplníte přání. Za produkty této italské značky stojí příběh nekonečné inspirace, italského joie de vivre a neúnavné touhy po dosažení velkoleposti. Aneb #MORETHANAWISH!

Vánoční kampaň vás zve do hvězdných výšin

Jako mnoho dalších značek i Bulgari představuje jedinečnou vánoční kampaň pro sváteční období 2021, kterou nazvali A constellation of dreams. Nabádá nás, abychom pohlédli k nebi. Co si pod tím přímo představit? Ve fantaskní krajině se objevuje nekonečný vzor loga Bulgari, který symbolizuje směřování klenotnického domu k nekonečným kreativním horizontům. Inspirující osmicípá hvězda Condotti a padající hvězdy na podmanivé oponě nebe reprezentují drobné i větší zázraky, díky kterým je život tak krásný. Jsou zpodobněním kouzelných poutí, na kterých se vize stávají skutečností. Stejně tak, jak se mohou stát skutečností ty vaše.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu