PUMA, Dua Lipa a další ambasadorky vybízejí ženy k vzájemné podpoře #SheMovesUs

Kým se inspirovat a kde získat motivaci? Jak zatnout zuby a překonat překážky, které nám vstoupí do cesty? Značka Puma a její globální ambasadorky prostřednictvím #SheMovesUs vyzývají ženy ze všech koutů světa k vzájemné podpoře a inspiraci, které jim pomohou realizovat jejich sny a ambice. Pojďte do toho s nimi i vy!
komerční článek
——
17. března 2021

Foto: archiv značky

Zpěvačka Dua Lipa, topmodelky Winnie Harlow a Cara Delevigne, sportovkyně Skylar Diggins-Smith, Lexi Thompson, Nikita ParrisYaroslava Mahuchikh prostřednictvím videí, besed a rozhovorů sdílejí své životní příběhy a prozrazují, jak překonávaly kariérní i osobní výzvy, jak se dostaly ve svých profesích až na vrchol, a které ženy je během jejich cesty za úspěchem podporovaly. Je důležité vědět, že v tom nejsme samy! Propojením ambasadorek a sociálních sítí značky PUMA se ženami po celém světě se vytváří globální síť, která podněcuje vzájemnou podporu a diskusi o problémech žen a dívek.

Nechte se inspirovat!

Dua Lipa

 „Zviditelnit, čeho ženy dosahují v oblastech sportu a zábavy, které mají tendenci vyzdvihovat spíše mužské výkony a úspěchy, je žádoucí změnou. Ženy se v těchto odvětvích celosvětově prosazují a možnost oslavit jejich úspěchy je osvěžující a posilující. Pojďme ukázat světu, co ženy dokážou!“

Cara Delevigne

„Energie, kterou ze sebe vydáte, je energií, kterou také dostanete zpět. Proto jsem vždy sama sebou - skákající, tancující a zpívající osobou, která se snaží každého maximálně povzbudit.“ 

Winnie Harlow

„Jediný člověk, díky kterému se budeš cítit opravdu krásně, jsi ty!“ 

Při veškerém snažení vždy nejvíce motivuje podpora někoho dalšího, a pokud jím je náš vzor, motivace se násobí. Všechny české ženy a dívky se mohou těšit na podporu a inspiraci od lokálních ambasadorek kampaně #SheMovesUs , kterými jsou: modelka a Miss ČR 2015 Nikol Švatnerová, boxerka a mistryně světa WBC v minimuší váze Fabiana Bytyqi, fotbalistka České fotbalové reprezentace a nizozemského Ajaxu Lucie Voňková, zpěvačka a tiktokerka @anniecamel Anna Marie Veselá, youtuberka vietnamského původu Beha „Míša“ Nguyen, zpěvačka Tereza Mašková či zpěvačka a youtuberka Adéla Zouharová.

Zapojte se i vy a inspirujte další!

Inspirujte i vy ženy kolem vás. Dodejte jim odvahu jít za jejich cíli, pohlaďte je vlídným slovem, podpořte je a povzbuďte je, aby se nebály ukázat svůj světu talent, dodejte jim sebevědomí a sílu, když mají pocit, že jsou v tom samy. Zapojte se do této výzvy a sdílejte na Instagramu své inspirativní obsahy pod hashtagem #SheMovesUs. Prostřednictvím kampaně tak přispějete ke vzniknu soudržné komunity všech žen, které se budou navzájem motivovat, fandit si, a tak se posilovat.

Nikdy v tom nejsme samy!

Inspirativní příběhy žen můžete sledovat také na stránkách PUMA a na YouTube kanále PUMA.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu