Nová klasika. Budoucí vintage must-have

Máme víru v budoucnost. Vychutnáváme si vzrušující pocit spojený s věcmi příštími a dláždíme cestu k úspěchu kousky, díky kterým se cítíme silné, ale zároveň klasikou, jež přetrvá. Toto je aktuální investice a budoucí klenot mezi klenoty - kolekce B.zero1 od Bulgari je ideálním dárkem, který dává jasné poselství.
komerční článek
——
17. listopadu 2022

Bulgari

Ať už jsou naše sny jakékoliv, jsme stvořeni k velkým ambicím. Vytyčujme si tedy právě takové cíle, abychom se dostali právě tam, kam toužíme...

Kolekce B.zero1 plná inovací kráčí vždy o jeden krůček před ostatními. V roce 2022 představuje nadčasovou klasiku v nové podobě, s diamantovým zdobením ve tvaru vlnek. Tento motiv je metaforou mocné hnací síly, která nás posouvá směrem k našim možnostem, personálnímu růstu a vstříc pozitivním změnám. Nové klenoty oslavují činy, které dávají prostor novým začátkům a úžasným a vzrušujícím cestám.

Šperky z kolekce B.zero1 se promění v dokonalou připomínku každého významného okamžiku a nabádají nás: ponořte se s vášní do svého nitra a dejte podobu svým vizím. Proto jsou naprosto ideálním dárkem, na který se nezapomíná. 

Prsten B.zero1 symbolizuje svými plynulými, skulpturálními a dokonale architektonickými liniemi úžasné římské Koloseum. Jeho osobitou centrální spirálu zdobí na obou stranách diamanty osazená vlnka. Jemný detail propůjčuje nádech sofistikovanosti nadčasovému a věčně modernímu designu. Oblíbená ikona se tak proměňuje v novou klasiku. Provedení se třemi závity je dostupné ve variantě z 18karátového růžového či bílého zlata. Je spojením legendárního přístupu, bořícího konvence s mocnou silou nové inspirace. B.zero1 znovu potvrzuje svou pozici šperkařské ikony pro ty, kteří žijí podle vlastních pravidel, nebojí se čelit výzvám a konvencím, a s odhodláním a odvahou kráčí po cestě za splněním menších i větších cílů. Kolekce B.zero1 je výplodem odvážné ambice, která prostřednictvím kreativity a představivosti posunula estetické kódy ve světě šperkařství. Stane se skvělým doplňkem pro každého, kdo se nebojí snít a dělá vše pro to, aby se jasná vize stala realitou.

Kolekce B.zero1 vznikla v roce 1999 na oslavu budoucnosti i nacházejícího roku 2000. Je ztělesněním síly, která je spojená s každým novým začátkem. Ty oslavuje i svým jménem: „B“ v názvu znamená Bulgari, „zero“ jako nula symbolizující nové milénium, „1“ značí, nové začátky a nekonečné možnosti. Také ikonický design oblíbené kolekce má v sobě hlubší význam: nekonečná spirála připomíná, že je vždy ten správný okamžik na to, vydat se vlastní cestou, protože za každou zákrutou se skrývají nové možnosti a „první kapitola“ příběhu, který může být napsán. Malé či velké úspěchy, s celosvětovým významem nebo v osobní rovině. Objevy, změny, naplnění dlouho očekávaných životních cílů, povznášející zvraty, nový osobní rekord. A nejen to: i nová práce, nový vztah či přátelství, inspirující cesta.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu