Neteř princezny Diany se vdala v pohádkových šatech od Dolce & Gabbana

Svatba jako z pohádky? Té se o víkendu dočkala neteř princezny Diany, Lady Kitty Spencer, když si v Římě vzala miliardáře Michaela Lewise. A i ona vypadala jako princezna v šatech od značky Dolce & Gabbana. Italské duo jí však nevytvořilo pouze jedny šaty, ale hned pět.
Lucie Švábenská
——
26. července 2021

Foto: archiv Instagramu @dolcegabbana

Kitty Spencer je známá pro svou krásu, skvělý vkus, úspěšnou kariéru a také díky faktu, že je neteří všemi milované princezny Diany, jež je inspirací v mnoha směrech dodnes. A věříme, že i pro samotnou Kitty, která se tento víkend vdala a v šatech Dolce & Gabbana se looku princezny z pohádky velmi přiblížila. 

Pro honosnou svatbu si nevěsta Kitty Spencer a ženich Michael Lewis vybrali romantický Řím, přesněji lokaci Villa Aldobrandini. Zde si vyměnili své sliby před zraky přátel a rodiny, samozřejmě včetně bratra princezny Diany a nevěstina otce Charlese Spencera. Mezi dalšími hosty byli například také Pixie Lott, Idris Elba či Sabrina Dhowre Elba, ale těmi to rozhodně nekončilo. Dvaašedesátiletý miliardář Michael Lewis se po dvouletém vztahu s Kitty postaral o svatbu velkých rozměrů, na kterou jen tak nezapomenou. Ta sama vypadala jako princezna a o to se zase postaralo italské duo Dolce & Gabbana, se kterým velmi často spolupracuje. 

Jedna svatba a 5 pohádkových šatů 

Mnoho dívek a žen si přeje svatební šaty, jež budou krásné, elegantní a honosné, tak akorát v jejich stylu. Ve kterých se bude cítit a vypadat jako princezna svých snů. A to se Kitty Spencer splnilo. Postarali se o to Stefano Gabbana a Domenico Dolce, s nimiž má Kitty dlouholetý pracovní i přátelský vztah, navíc je ambasadorkou jejich značky Dolce & Gabbana.

Svatba trvala po celý víkend. Během něj Kitty vynesla pět nádherných rób italského kreativního dua. První z nich byly šaty, v nichž se ukázala na večeři den před svatbou. Nádherné, až snové tylové šaty s pelerínou v bleďounce modré barvě, na nichž byly vyšité květiny.

Hlavní však samozřejmě byly svatební šaty. Šaty z jemné bílé krajky byly velmi honosné, avšak elegantní a byly vyrobeny speciálně pro Kitty a tuto událost. Již na první pohled byla jasná inspirace viktoriánským stylem s nádechem moderny. Skládaly se z vysokého stojáčku, dlouhých rukávů, výrazných ramen, korzetového živůtku a objemné sukně, která se následně protáhla ve vlečku. Nechyběl ani dramatický závoj. 

Po obřadu se na slavnostní večeři nevěsta převlékla do ručně malované hedvábné róby zdobené dvojitou organzou, květy a křišťály. Ve svůj velký den se ale stihla převléknout ještě do čtvrtého modelu, koktejlek vyšívaných stříbrnými a zlatými korálky. 

Celou pětici šatů od spřízněného italského domu završila den po svatbě hedvábnou róbou s průstřihy, zdobenou jemnými flitry, posetou květinami a doladěnou stuhami. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu