New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

London Fashion Week FW22: Glamour i kousky do každodenního života

Londýnský fashion week je jedinečný a přinesl mnohé. Eleganci, hravost, ale i určitá překvapení.
Lucie Švábenská
——
22. února 2022

Foto: IMAXtree

16ARLINGTON

Značku potkalo minulý rok v listopadu neštěstí, když zemřela její polovička – Federica „Kikka“ Cavenati. Marco Capaldo ovšem neodpočíval a tuto kolekci vytvořil právě na počest Federicy, stále však zachoval DNA značky. Můžeme vidět Swarovski krystaly, dlouhé šaty a samozřejmě nechybí materiál sezony – kůže. 

 

Simone Rocha

V kolekcích Simone Rocha je často určitá temnota, ale v dobrém slova smyslu. A ta nechybí ani tentokrát. Zároveň můžeme vidět peříčka, vyšívání, ale i mohutné kožené bundy, obrovské sukně a objemné rukávy. 

 

Roksanda

Překvapení sezony – Roksanda se vydala naprosto odlišným směrem, než na který jsme byli zvyklí. Z rób se staly praktické kalhoty, overaly a kousky na každodenní život. 

 

Erdem

Kolekce FW22 je dosavad jednou z nejtemnějších a nejvíce zneklidňujících kolekcí Erdem. Zároveň však také jedna z těch nejúžasnějších. Každý look byl jedinečný a vyznačoval se svým osobitým, zdegenerovaným půvabem. 

 

Richard Quinn

Záběry z této show jste již jistě viděli kolovat po internetu – latexové duo ženy a muže oběhlo mnoho instagramových profilů. To však není vše, o čem show značky Richard Quinn byla. K vidění byly pestrobarevné kabáty nakombinované s objemnými klobouky, šaty a bodysuits.

 

Vivienne Westwood

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu