Které tenisky budou kralovat blížícímu se podzimu?

Nádherné boty na podpatku vykouzlí krásný look. Pamatujte ale, že již zdaleka neplatí, že tenisky nemohou. Momentálně hýbou světem. Pohodlí se posunulo na přednější příčky věcí, na kterých si nyní potrpíme. Které modely jsou ty IT právě teď?
Eva McMahon
——
30. září 2021

Foto: archiv Instagramu @ jimmychoo

Kdo je milovník tenisek a pohodlí, může jásat. Tento trend, který je zároveň nadčasovou klasikou, nikam neodchází. Naopak, více a více značek do svých kolekcí zařazuje zajímavé, ale zároveň pohodlné kousky.

A ty nejprestižnější modelky a celebrity jsou často k vidění právě v modelech od mnoha známých brandů. Ať už se jedná o ty cenově dostupnější, či ty dražší ze stáje předních luxusních značek.

Mezi jedny z nejvíce IT modelů patří momentálně tenisky 550 od značky New Balance. Ty se díky velké poptávce velmi špatně shání a můžou za to právě přední světové modelky jako Elsa Hosk, Bella Hadid či Hailey Bieber.

Bella Hadid je velká milovnice pohodlí a je často viděna v modelech, které pocházejí z nabídky cenově dostupných značek jako právě New Balance či Adidas. Nedávno byla k vidění například v modelu Superstuffed Adidas, který navrhl Kerwin Frost.

Hailey Bieber je kromě jiných také fanouškem tenisek Superga či Nike. A určitě vám neuniklo, že se navíc nedávno objevila v nejnovější kampani Jimmy Choo. Tato luxusní značka obuvi nepokulhává a nabízí kromě dokonalých bot na podpatku i velkou škálu tenisek, které si zamilují ti, již holdují spíše luxusu.

Modelkami to ale zdaleka nekončí. I přední světové influencerky milují pohodlnou obuv. Bývalá módní editorka Giovanna Engelbert, která nyní pracuje hlavně jako kreativní ředitelka pro Swarovski, ale stále inspiruje svým stylem, se také ráda obuje do tenisek. Jen si více potrpí na luxusním provedení, jaké nabízí například firma Aquazzura.

Světové blogerky i celebrity si zkrátka zamilovaly pohodlí, které i tak může vypadat fantasticky. A firmy se hrnou do zajímavých spoluprací, jako jsme mohli vidět například ve spojení Converse a Moncler. Tenisky zkrátka hýbou světem.

Je jasné, že botasky tady budou vždy a díky nim budete i vy moci na podzim vytvářet zajímavé, ale zároveň pohodlné kombinace.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu