Již dnes můžete mít novou kolekci IVY PARK x Adidas

Co je FLEX PARK? Představujeme vám novou kolekci ze spolupráce sportovní značky Adidas a královny Beyoncé neboli jejího brandu IVY PARK, jež je právě dnes k dostání online!
Lucie Švábenská
——
22. července 2021

Foto: archiv značky

Značka IVY PARK se již několikrát spojila s gigantem Adidas a vytvořené kolekce byly vždy úspěch. Pamatujete například na kolekci, které dominovala neonově žlutá, nebo tu, jež připomínala návštěvu zasněžené říše? Nyní přichází další řada, tentokrát taková, která vás bude provázet zbytkem léta. Jste připraveni na FLEX PARK? 

FLEX PARK je název nové společné kolekce IVY PARK x Adidas, která se na sociálních sítích promuje již přibližně měsíc, ale právě během dnešního dne bude dostupná ke koupi online, a to na Adidas.com, a od zítra, 23. 7., bude k vidění ve vybraných obchodech po celém světě.

Každá jejich kolekce je samozřejmě inkluzivní, takže o velikosti není nouze. FLEX PARK je navíc o zosobnění vašeho ducha, sebevědomí, sebevyjádření a individuality. To vše v kampani reprezentují Kristen Noel Crawley, Quincy Brown nebo Tabria Majors.

A na co se přesně můžete těšit? Tentokrát si vás získají neonové plavky, ať už jednodílné, či dvojdílné, ale také přehozy na pláž nebo k bazénu, trička, legíny a kalhoty, jež vás budou provázet po zbytek léta. Jako doplňky kolekce nechybí ani nyní tolik trendy klobouček nebo praktické pantofle. FLEX PARK kolekce nabízí, jako všechny IVY PARK x Adidas kolekce, něco pro každého, a to v jakékoliv velikosti.

Samozřejmostí je, že kolekce není pouze hezká pro oko, ale je také z funkčních materiálů a střihů, takže pohodlí máte zaručeno. No a co jiného patří k létu než neonové barvy? Oranžová je hlavní barvou této kolekce, chybět ale samozřejmě nesmí kontrastní bílé Adidas proužky. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu