Inspirujte svůj šatník looky ze seriálu Emily in Paris

Seriál, který někteří nenávidí a haní, a druzí zase zbožňují. Emily in Paris stále vyvolává rozporuplné diskuze, tak či tak ale nemůžeme popřít úspěšnost seriálu a jeho vliv. Mimo jiné je zaměřen samozřejmě na módu, která je také často středem diskuzí. I tak se zde však najdou skvělé looky nebo minimálně klíčové kousky a trendy, které byste měli vyzkoušet. Co si vzít od Emily, čím se inspirovat u Camille a čím nás okouzlila Sylvie či Mindy?
Eva McMahon
——
20. ledna 2022

Foto: archiv Instagramu @ashleyparklady

Seriál Emily in Paris patří mezi ty, jež velká část veřejnosti kritizuje, ale přesto je dychtivě sleduje. A tak díky velké sledovanosti společnost Netflix oznámila, že se můžeme těšit i na další série. Ať už nás baví samotný únik z reality, atraktivní mužské obsazení, či zobrazení života v Paříži, móda v zde hraje velkou roli. Snad se máme na co těšit. A jako vždy nás určitě čeká i nějaká ta módní inspirace.

A tak se pojďme podívat na klíčové kousky a trendy, které nás mohou inspirovat z posledních sérií, a to nejen při návštěvě Paříže. Emily je známá svým barevným stylem, který sice není pro každého, ale každá postava má co nabídnout. Sylvie má klasický šik nádech, Camille nezapře, že je Francouzka, Mindy v poslední sérii předvedla famózní kombinace hodné jeviště a pánská móda také nezůstává pozadu.

Barevné kombinace podle Emily

Styl Emily je často veřejností kritizovaný, ale přesto má jistě své fanoušky. V roce 2022 jsou právě barvy trefou do černého. Výrazné odstíny jsou jedním z největších trendů, a tak pokud máte dost odvahy, nebojte se colour blockingu, ani křiklavých tónů. Můžete kombinovat různé vzory a vyřádit se nošením neobvyklých barevných kombinací. Nebojte se oranžové, zelené, červené, růžové a jiných barev.

Zajímavé kabelky

Kabelkami se to v seriálu jenom hemží a nemáme na mysli jenom ty ze stáje předních módních domů. V seriálu se objevily kousky od Kate Spade, Prada, Roger Vivier či Tod’s. A stejně jako v první sérii se v druhé snad ještě ve větším množství objevují modely od značky Polene. O těch jste se mohli dočíst v našich předchozích článcích. Modelka a herečka Camille Razat je fanynkou této značky i ve svém osobním životě, tak je jasné, že nemohla chybět ani na plátně. Nám se moc líbí model Numero Huit mini, protože jde ruku v ruce s barevným trendem pro letošní rok. Jak postavy Camille, tak Emily byly i ve druhé sérii k vidění s taškami od Polene.

Klobouky a vlasové doplňky nesmí chybět

Ne každý má rád klobouky, čepice, šátky či jiné doplňky, ale v seriálu bylo možné vidět všechno. Od klasického bucket hat přes šátek ve vlasech i zajímavé spony. Tento způsob dolaďování celkového looku je skvělý, jelikož jedním doplňkem změníte i jednoduché džíny se sáčkem.

Sázka na klasiku

Jednoduché a nadčasové kousky jsou zobrazované spíše na Camille, která nezapře nezaměnitelný francouzský cit na kombinace. Ať už jsou to zajímavé malé černé, které si oblékla na vystoupení Mindy, široké černé kalhoty, či celková ležérnost, postava Camille se bude, co se módy týče, zamlouvat milovníkům jednodušších a nositelných modelů.

Tailoring na jedničku

Obleky, skvěle padnoucí saka a oblečení, které sedne jako rukavice, jsou další nadčasovou klasikou. V kostýmku byla k vidění například postava Mindy. Sylvie má nezaměnitelný francouzský šarm, k němuž tento styl zkrátka patří, a mužské obsazení v seriálu také není pozadu. Je na čase oprášit saka a kalhoty, krásně šité pouzdrové šaty a obleky.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu