Gigi Hadid představuje vlastní značku oblečení Guest in Residence

Po Victorii Beckham, Kim Kardashian nebo sestrách Olsen představuje svůj brand oblečení i modelka Gigi Hadid – kašmíru totiž nikdy není dost!
Oli Egler
——
7. září 2022

@gigihadid

Modelka Gigi Hadid začátkem srpna začala zveřejňovat na svém Instagramu příspěvky, kde psala, že „na něčem se pracuje… s láskou“ s označením Guest in Residence. Objevila se fotografie týmu vybírajícího barvy a střihy a dále také snímky odhalující ateliér a později i ukázky samotných kusů a jejich fittingu na modelkách. Fotografie rychle nasbíraly přes milion liků, a všichni se začali ptát, co je to Guest in Residence. Webové stránky toho moc neprozradily, a pouze odkázaly na datum představení brandu  – 7. září 2022 a také zahájení světového prodeje 12. září.

Na co se tedy mohou (nejen) fanoušci modelky těšit? Očividně se Hadid rozhodla založit vlastní značku (pozor drumroll…) kašmírového zboží. Již podle instagramových feedů jsme mohli najednou vidět malou ukázku toho, co společnost chystá – basic svetry, soupravy, trička a také čepice – to vše ze 100% kašmíru. Drtivá většina kusů přitom nepřesáhne cenu 300 dolarů. Značka cílí na široké publikum mužů, žen i dětí – každý si zde najde to svoje. Chce mít stálou nabídku bestsellerů, kterou bude doplňovat sezónními kapsulovými kolekcemi. 

Již na první pohled střihy působí velmi minimalisticky – značka se totiž podle Hadid bude orientovat primárně na kvalitu a pohodlí, které ucítíte, ať budete kdekoliv. Právě na to odkazuje i samotný název značky, znamenající trvalého obyvatele a hosta zároveň. A kde jej budete moci pořídit? Od 12. září exkluzivně na webových stránkách značky guestinresidence.com

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu