New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Energičnost, hravost a moderní design. Nejen to definuje novou kapitolu kolekce LV Volt

Francouzský módní dům otevírá novou kapitolu ikonické kolekce LV Volt, jejíž autorkou je umělecká ředitelka kolekcí šperků a hodinek značky Louis Vuitton Francesca Amfitheatrof.
Lucie Švábenská
——
3. února 2022

Foto: Nathaniel Goldberg, archiv Louis Vuitton

Každý šperk je jedinečný a to platí i o nové kapitole ikonické kolekce LV Volt od značky Louis Vuitton. Autorkou není nikdo jiný než talentovaná Francesca Amfitheatrof, která je zároveň uměleckou ředitelkou kolekcí šperků a hodinek tohoto francouzského módního domu. Novinky (náramky, prsteny, náhrdelníky i náušnice) jsou tvořeny především iniciálami L a V, které jim propůjčují určitou pulzující energii. 

Hravý klenot Upside Down Play

Kolekce přináší mnoho produktů, ale tím stěžejním je náramek LV Volt Upside Down Play, který kombinuje atraktivní moderní design s hravým energickým vzorem. Navíc má vyměnitelnou šňůrku, díky čemuž bude vždy jako nový. K dispozici je pět odstínů – žhavá růžová, elektrizující modř, šťastná zelená, vášnivá rudá a uhlově černá. Všechny krásně doplňují žluté zlato, ze kterého jsou iniciály na náramku zhotoveny. Díky takovému výběru barev můžete šňůrky střídat podle svého outfitu nebo nálady. 

Nekonečno variací

Kromě pěti barev šňůrky náramku, ze kterých můžete vybírat, se kolekce dále skládá z bílého a žlutého zlata i třpytících se diamantů, které si žádají pozornost společně se zpracováním kolekce. Jedna z iniciál je vztyčena nahoru a druhá opačným směrem, což společně tvoří vzájemnou souhru a zajímavý vzor, který jak kdyby ožíval. Výrazné linie písmen oživují kroucenou symetrii zářivých náramků.

Náušnice a prsteny kolekce LV Volt vyzařují jedinečným stylem, který boří genderové bariéry (což je také znázorněno v kampani kolekce). Klenoty si tedy můžete koupit společně s partnerem a vzájemně si je střídat nebo kombinovat. Prsteny se díky svým rozměrům a designu snadno vrství, takže si vytvoříte jak elegantní, tak i víc rockovější look. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu