Chanel otevřel svůj první butik v Praze

… a Harper's Bazaar byl u toho.
Oli Egler
——
18. června 2022

CHANEL

Segment luxusní módy na českém trhu se dnes oficiálně rozrostl ještě o jednoho hráče, a to o jeden z nejvýznamnějších francouzských domů – CHANEL. Své dveře otevřel poprvé veřejnosti ve středu 15. června na adrese Pařížská 22. Rekonstrukce interiéru se ujal Newyorský architekt a dlouholetý spolupracovník brandu Peter Marino, který dokázal zachytil půvab a nadčasovost značky. Prodejna je zařízena v symbolické barevné paletě CHANEL - černé, bílé, béžové a zlaté, a to s překrásným nábytkem na míru, mramorovou podlahou a tvídovými aplikacemi.

Butik je rozdělen do dvou průchozích částí. V první části najdete kusy z nejnovější kolekce i ikonické doplňky – například J12 a Boy Friend hodinky, COCO RUSH šperky, kabelky Classic, 22, 19 nebo Sphere Minaudiere. Ve druhém poschodí naleznete kusy z poslední přehlídky ready-to-wear a v chodbě propojující obě části butiku jsou všechny obuvní „it” kusy, a to včetně ikonických dvoubarevných slingbacks.

Mezi beauty sekcí a průchozí chodbou je také část věnovaná brýlím, páskům a šperkům, kde si můžete pořídít monogram brože či náušnice.  V beauty části butiku najdete všechny dostupné produkty z nabídky domu – od všech variací parfémů přes dekorativní kosmetiku až po nejnovější pečující řadu N°1 DE CHANEL s červenou kamélií.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu