Cenu za nejlepší výkon v hlavní roli získáváte vy

Někdo jezdí do Karlových Varů za filmy, někdo za hýčkáním v lázních, my se tam vydali za módou. I ta je totiž formou self-care a osobního rozvoje. Připravená rozšířit si s námi repertoár?
komerční článek
——
25. dubna 2023

Našli byste ho přímo na karlovarské kolonádě. Leží na Lázeňské 21/3, ale určitě byste ho poznali na první pohled i bez adresy. Že je výjimečný, napovídá už jeho název. Butik 1&Only dováží z Francie a Itálie do lázeňského města kvalitní módu a doplňky, co podtrhnou vaši výjimečnost a přímo si říkají o to, abyste díky nim ukázala, kdo jste. Anebo kým byste být chtěla. Světla, kamera, akce!

Akční thriller  

Vaše tajemství je s ní v bezpečí. Její tajemství? To se nikdy nedozvíte. Možná vzala spravedlnost do vlastních rukou a nyní se pod šik šátkem skrývá před zákonem. A možná, možná si jen ráno nestihla umýt vlasy.

Road movie  

Když nad tím tak přemýšlí, její život není vzhůru nohama od té doby, co si koupila jednosměrnou jízdenku přes půl kontinentu a vydala se vstříc nejisté budoucnosti. Naopak, byl vzhůru nohama celou tu dobu až doteď. Ničeho nelituje. Snad jen toho, že před odjezdem zapomněla nakrmit kočku.

Rom-com  

Prosíme, ztište si své telefony a pohodlně se usaďte. Celovečerní film o ženě, která tak dlouho hledala lásku svého života, až zjistila, že jí je ona sama (teda hned po košilových maxi šatech), právě začíná.

Psychologické drama  

Ví, co chce, a ani si za tím nemusí jít, většinou to za ní přijde samo. Je ten typ, co má pravdu, i když ji nemá. Ano, pod tím bílým kostýmkem je nahá, a ne, nikdy si ho nezakydá kečupem. Milujete ji nenávidět. A tak je to v pořádku. Jinak by to ani nechtěla.

Film noir  

Je tak fatale, jak jen femme může být. Její oblíbená část dne? Noc. Nejpohodlnější boty? Na jehle. Nejveselejší barva, jakou v jejím šatníku najdete? Černá. Jako její humor. Jako její káva. Je libo kapku mléka nebo trochu cukru? Ne – její nejmilejší slovo. Půl království tomu, kdo si troufne jí říct, ať si dá laskavě ty nohy dolů.   Kterou roli si vyzkoušíte vy?  

PS: Dobrá zpráva pro ty, kdo se do Karlových Varů jen tak nedostanou, ale mají chuť (si) hrát přibližně ASAP – v butiku 1&Only můžete nakupovat také online!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu