Butik Breitling v Praze je již otevřen a nabízí jedinečné dámské hodinky

Nosí je oscarová herečka Charlize Theronová, mistryně světa v dlouhém triatlonu i australské surfařky. Švýcarská značka Breitling vyrábí luxusní hodinky, které osloví jak aktivní ženy, tak i byznysmenky.
komerční článek
——
16. listopadu 2021

Foto: archiv značky

Hodinářská značka Breitling je v Čechách dobře známá, dříve byla zaměřená převážně na muže, dnes je to však úplně jinak. Dámské hodinky najdeme hned ve čtyřech z devíti kolekcí značky. Všechny modely můžete vidět, a samozřejmě si je i koupit, v novém butiku Breitling v Pařížské ulici. V moderní stylové prodejně, kde vám personál zpříjemní atmosféru nakupování francouzským šampaňským, se vánoční dárky vybírají docela snadno. Tedy v případě že víte, jaké hodinky chcete...

Jste typ elegantní ženy a chodíte převážně v šatech či kostýmku? 

Pak je pro vás tou pravou volbou kolekce Chronomat či Navitimer. Obě linie jsou sice inspirovány aviatikou, nicméně zmenšené pouzdro a klasický vzhled jim dodává na kompaktnosti a univerzálnosti. V těchto dvou liniích najdeme hodinky na kovovém náramku nebo koženém řemínku, zdobené modely s diamanty, hodinky kombinující dva kovy – ocel a zlato – či nepřehlédnutelné celozlaté modely. Pohání je quartzové a mechanické strojky s automatickým nátahem. Esteticky dokonalé jsou pak varianty s perleťovými číselníky nebo ty se zeleným, narůžovělým či tmavě modrým ciferníkem.

Jaké hodinky se hodí na zápěstí sportovkyň? 

Pokud je váš život hlavně o pohybu a nechcete se nechávat svazovat dresscody, pak jsou pro vás ideální volbou hodinky Superocean a Superocean Heritage '57. Obě modelové řady vycházejí z historických potápěčských hodinek, s nimiž značka zaznamenala obrovský úspěch již v roce 1957. Hodinky Superocean jsou vhodné i na dovolenou, jelikož jsou odolné vůči vodě, a tak s nimi můžete plavat, šnorchlovat nebo se s nimi potápět. Společníkem výrazné lunety a pouzdra je v tomto případě kaučukový řemínek. Kdo touží po univerzálnější verzi, volí ocelový náramek. Hodinky Superocean Heritage '57 se vyrábějí v 38mm pouzdře a také v unisexové variantě se 42mm pouzdrem, letošní pastelová dočasná kolekce Pastel Paradise je téměř vyprodaná.

Breitling butik, Pařížská 1, Praha 1, www.carollinum.cz

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu