ART. 365 by Gio Pastori - objevte nekonečnou eleganci v podání nové kolekce Marella

Nová kolekce Marella ART. 365 podzim-zima 2022 od Gia Pastoriho se nese v duchu nadčasového minimalismu, dokonalé elegance a unikátních printů
komerční článek
——
10. srpna 2022

Foto: Marella

Marella je součástí italského holdingu Max Mara Fashion Group. V roce 1973 se zrodila první značková kolekce a v roce 1988 byla založena samostatná společnost. Je inspirována každodenním životním stylem současné ženy, která je vášnivá, plná života, zaneprázdněná, citlivá, zároveň je však výraznou a silnou osobností. Jejím potřebám vychází značka vstříc a nabízí jí svůdné, módní, ale každodenně nositelné oblečení.

Každou sezónu přichází Marella s novými trendy, liniemi, barvami a tkaninami. Každý kus je hvězdný sám o sobě a každá žena může kombinovat jednotlivé kusy originálním způsobem. Vedle hlavní kolekce přichází Marella s několika dalšími kolekcemi. Součástí je taky projekt ART. 365. Okouzlující den za dnem 365 dní v roce, 365 kousků pro jakoukoliv příležitost, 365 možných kombinací. Kolekce Marella ART.365 podtrhuje současné trendy materiálem, který Vám usnadní život: hodí se do každého počasí, je nemačkavý a můžete jej prát v ruce.

Marella ART. 365 podzim-zima 2022 je jednouze sezónních kolekcí značky Marella s minimalistickou a moderní estetikou, která je navrhována speciálně pro každou sezónu. Využívá střihy pro zdůraznění funkčních vlastností látek, které se nemačkají a lze je prát doma, a které jsou počínaje letošní sezónou z regenerovaného polyesteru.

Vedle ikonických černobílých modelů, které zahrnují vše od bund po šaty, v této sezóně značka Marella ART. 365 spolupracuje s italským umělcem Gio Pastorim, který pro značku navrhl další vzory.

Inspiraci čerpal z dekorativních grafických vzorů starých krabiček od sirek, ke kterým přidal květinu a rozpracoval verze v různých velikostech od makra po mikro, od částečných potisků až po celoplošné efekty na oblecích, kombinézách a minišatech s hravým a šik efektem.


Kolekce je k dostání v butiku Marella na adrese: Železná 22, Praha 1. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu