Answear lifespiration: Lekce stylingu

Fashion projekt snů! Špičkový český stylista Filip Vaněk poslal čtenářkám zajímavou výzvu: Napsat do komentářů, s jakým typem stylingu si nevědí rady, aby jim mohl s danými tématy poradit.
komerční článek
——
20. prosince 2021

Benedikt Renč

Vrstvení, kombinace nadčasových kousků dohromady s limitovanou kolekcí answear.LAB, outfity pro různé příležitosti – to vše Filip na přání geniálně a názorně nastyloval. Autorka nejzajímavějšího dotazu vyhrála nákup v hodnotě 15 000 Kč na módním e-shopu Answear.cz. Navíc měla možnost využít jeho stylingových tipů a postřehů, čím si na e-shopu udělat radost.

COOL CITY GIRL

Večerní kabelka k dennímu stylingu? Perfektní kombo. Úzké kalhoty do vysokých bot jsou lehce za zenitem, naopak široké „boyfriend“ džíny do úzkých kozaček, květinový svetr a smokingová košile mají grády.

PARTY TIME

Efektní průsvitný top pod koktejlky? Geniálně nevšední styling! 

OFFICE AFTERPARTY

Outfit, který funguje celý den v kanceláři i na párty, na kterou se chystáte rovnou z práce? Bingo! Černá je sázka na jistotu a rudá rtěnka jí dodá večerní glam.

MONOCHROMATICKÉ VRSTVENÍ

Styl, při kterém si nejen užijete kreativní kombinování, ale také vás pěkně zahřeje. Tepláky si v covid časech doma vydobyly nejvyšší příčky oblíbenosti, tak proč je neobléknout stylově i do města?

OVERSIZE CASUAL LOOK 

Netřeba se ho bát, když dodržíte vertikální linie outfitu, tak vás dokonce zeštíhlí.

TO JE #LIFESPIRATION!

Fashion obchod, kde si můžete vybrat z více než čtyř set světových kultovních, luxusních i sportovních značek módy a doplňků. A nejen to. Také místo, kde najdete inspiraci, jak si užít život a vyladit šatník přesně podle svých představ i jedinečné osobnosti. Enjoy!

Podívejte se na fashion video:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu