10 značek, které by měla znát každá nastávající nevěsta toužící po dokonalých šatech

Blíží se vám svatba a vy jste na honu těch nejdokonalejších, ale zároveň originálních šatů, které vás budou vystihovat a přitom vyjádří přesně to, co chcete? Rozhodně by na vašem radaru měly být tyto brandy originálních svatebních šatů.
Lucie Švábenská
——
25. června 2021

Foto: Archiv značky @mollygoddard

Pandemie velké množství svateb zrušila, posunula nebo přetvořila k naprosto jinému výsledku, než bylo původně v plánu. Nyní se pomalu vše vrací zpět do normálnějšího režimu, a tak se nastávající nevěsty opět mohou vyřádit na všem, co si na svůj velký den D od malička plánovaly. Včetně svých vysněných svatebních šatů. Ty není radno podceňovat a  někdy je zkrátka třeba zkoušet, zkoušet a zase do nekonečna zkoušet. Když najdete ty pravé, víte to. A pokud jste to zatím nepocítily, hledejte dál. Značek svatebních šatů je nespočet, od klasických, princeznovských, minimalistických, přes výraznější až po řekněme opravdové extravagantní originály. Výběr je pouze na vás. Doporučujeme však vzít v potaz vše a zkusit od každého něco, ačkoliv se vaše původní představa od šatů visících na ramínku před vámi může extrémně lišit.

Mezi značky, které se nyní rozhodně vyplatí sledovat v rámci jejich nabídky svatebních šatů, podle nás určitě patří tyto: 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu