Všechno nejlepší, Cindy Crawford!

Ikona v mnoha směrech – kráse, modelingu a mateřství pro začátek. Cindy Crawford do dnešního dne, kdy slaví 56. narozeniny, dokazuje, že je jednou z těch žen, které stárnou pouze do krásy.
Eva McMahon
——
20. února 2022

Foto: Getty Images

Topmodelka Cindy Crawford dnes slaví své 56. narozeniny a je stále stejně půvabná jako v devadesátých letech, kdy brázdila světová mola po boku stejných velikánek, jako jsou Eva Herzigová, Naomi Campbell či Claudia Schiffer. Cindy je nezapomenutelnou ikonou. Ukazuje to mimo jiné i její Instagram, který aktuálně sleduje 6 milionů lidí. 

Dvojnásobná maminka je důkazem toho, že i po padesátce můžete vypadat báječně. Cindy stále pracuje jako modelka a často se objevuje na akcích vedle své stejně krásné dcery Kaiy, která šla v jejích šlépějích. Kaia je mamince velmi podobná, ale ani syna Cindy rozhodně nezapře. I ten nese její rysy, včetně slavného znaménka. Presley také pracuje jako model, takže v obou případech platí, že jablko nepadlo daleko od stromu.

Cindy je už mnoho let provdaná za podnikatele a bývalého modela Randeho Gerbera, kterého si vzala po rozvodu s hercem Richardem Gerem.

Pojďme se podívat na to, jak modelka noblesně stárne, a na některé její životní momenty.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu