TONYA GRAVES V LOVE BUDOIR: Vyléčí zlomené srdce dobrý vývar?

Oslavy dvaceti let Four Seasons, kterých byl Harper's Bazaar součástí, se nesly v duchu lásky. Proto jsme se našich hostů, které jsme připravovali na červený koberec v takzvaném Love Budoiru, zeptali na nejromantičtější otázky, na které jen dokážete pomyslet. Čtěte dál, protože rozhovor s Tonyou Graves si doslova zamilujete! A to nejen její procítěné odpovědi, ale i humorné vsuvky a bystré postřehy.
Oli Egler
——
23. října 2022

Benedikt Renč

Jaký je váš jazyk lásky? 

V lásce je vždy důležité být hodný, a to jak na sebe, tak i na druhé. Když tomu tak není, značí to většinou nedostatek sebelásky. Ostatní lidé jsou pro nás zrcadlem. Musíme se naučit dávat, ale i brát.  

Pamatujete si, jakou lásku jste prožívala před dvaceti lety?

… teď počítám, kolik mi vlastně je (smích). Pro mě to bylo vždy náročné. Opět se vracím k první odpovědi a k sebelásce. Nebyla jsem si nikdy tak úplně jistá, jestli má někdo rád mě nebo to, co dělám a koho znám. Nejspíš nízké sebevědomí. A stále jsem vlastně vždy překvapená. Někdo mě má rád? Jako fakt? Ale samozřejmě, když jsem zamilovaná, nemůžu jíst ani spát. Stejně jako když mám depku. (Smích.) 

Máte nějaký romantický zážitek z Four Seasons?

Ještě ne, ale budu mít! (Smích.) Přichází naše třetí výročí s přítelem. Poznali jsme se na svatomartinské huse, vlastně v restauraci naproti Four seasons, takže by se dalo říci, že i naše láska vznikla zde. A naše tři roky plánujeme oslavit tady v hotelu, a to celý víkend. Moc se těšíme!

Nejoblíbenější romantická píseň?

Lovely Day – Bill Withers. To je krásný song, protože je zkrátka o lásce. Už jen stačí pomyslet na to, že máte rádi nebo m

Věříte v soul mates? 

Asi ano. Už jsem sice byla v životě párkrát zamilovaná, ale musím říct, že je to moje současná láska, díky které si to myslím. 

A co láska na první pohled? 

Může být, ale u nás to bylo jinak. Znali jsme se pár měsíců, a pak vše najednou zacvaklo na správné místo. Bylo to takové „bang“. Ježišmarja, jsi to ty! Až jsem se divila, že jsem to nepoznala okamžitě.

Myslíte si, že láska dokáže vše překonat? 

Pokud je to ta opravdová láska, tak ano. Pokud ne, tak to pravá láska nebyla.

Jak léčit zlomené srdce?

Já opět nejím a nespím. Něco se ve mně přepne, je mi zle a nejde mi to. Tak jím hodně polévek.

Takže zlomené srdce vyléčí dobrý vývar? 

Ne, ale alespoň vás udrží naživu. (Smích.) Nejlepším lékem na zlomené srdce je naučit se milovat sebe sama. Připomenout si, že jste dobří a že si lásku zasloužíte. Láska totiž stále existuje, ačkoliv ji zrovna nevidíme. Nezmizí. Je třeba se k ní jen opět vrátit a znovu ji naleznout. 

A nakonec: „What is love?“

… baby don't hurt me. (Smích.)

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu