To nejlepší z SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2023

Nové tváře modelingu, hvězdní hosté a překrásné róby...
Redakce Harper's Bazaar
——
31. srpna 2023

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look 2023

Španělský sál Pražského hradu včera přivítal nové tváře modelingu v rámci finále nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pro Českou a Slovenskou republiku.

O nových talentech světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedli například topmodelka a tvář soutěže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2023 Michaela Kocianová, globální ředitelka Elite Model Look Jennifer May Cope, ředitelka Oriflame ČR Jessica Andersson, zástupce Elite Paris Lena Bodet či ředitel soutěže a spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány. 
Výherci se letos stali Aneta Matúšková a Filip Kocábek za Českou republiku a Zuzana Kistyová a Ivo Korčák za Slovenskou republiku.

O hudební performance se postaral zpěvák s nezaměnitelným hlasem Dan Bárta. V rámci finálového večera vystoupila i slovenská interpretka Katarzia, která celým večerem zároveň provázela. Scénu v rámci letošního ročníku navrhla renomovaná scénografka Lucia Škandíková.

Jako v předchozích ročnících se i tohoto slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězky světových finále Elite Model Look Eva Klímková, Aneta Měšťanová, Karo Čapková, Agáta Burešová, Rezi Šimonová a také slovenské topmodelky Sasha Gachulincová, Michaela Hlaváčková a další.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu