Řecká princezna Marie-Olympia se spojila se skincare značkou The Organic Pharmacy

Kosmetický průmysl točí miliardy dolarů ročně a každý si chce uloupnout svůj podíl. V dnešní době nepřichází na trh s novými produkty jenom celebrity, ale dokonce i členové královské rodiny, jako se tomu stalo nyní u The Organic Pharmacy. A Harper’s Bazaar byl u toho.
Eva McMahon
——
10. září 2021

Foto: archiv Instagramu @theorganicpharmacy

Kosmetická značka The Organic Pharmacy, jejíž produkty můžete zakoupit online i z České republiky, se rozhodla pro zajímavý krok a vytvořila nový produkt ve spolupráci s řeckou princeznou Marií-Olympií, jejímž kmotrem není nikdo jiný než princ Charles.

Jestliže neznáte The Organic Pharmacy, je na čase to změnit. Jedná se o značku, která od roku 2002 produkuje bio a přírodní kosmetiku. Spoluzakladatelka Margo Marrone od té doby dosáhla obrovských úspěchů – dnes je značka k dostání ve 40 zemích a jejich produkty se vyrábí přímo v nedalekém Londýně.

Doslova královské spojení 

Na tvorbě nového produktu Hyaluronic Acid Serum Glow se značkou spolupracovala krásná princezna Olympia. Tahle kosmetická novinka potěší každého, kdo má rád účinnou hydrataci a krásně zářivou pleť. Po nanesení se velmi rychle vstřebává, ale vaše pleť bude i tak přirozeně zářit. Dokonalá kombinace. 

The Organic Pharmacy si vybrala na tuto spolupráci právě ji nikoli jen pro její krásu, ale také protože sdílí stejnou vášeň pro udržitelnost, bio a přírodní produkty. Také si stojí za tím, že produkt odráží princezninu skvělou povahu. Půvabná aristokratka se stala nejen její tváří, ale dokonce se aktivně podílela na vývoji tohoto produktu.

Jeho slavnostní představení se konalo v londýnské vyhledáváné restauraci Isabel of Mayfair, kterého se osobně konala i princezna Olympia. Objevila se zde také spousta mladých a úspěšných osobností, které se pohybují v princeznině okolí. Mezi nimi byla například jedna z jejích nejlepších kamarádek Ella Richards, která pracuje jako modelka a je vnučkou legendárního hudebníka a skladatele Keitha Richardse. Ella je stejně jako princezna Olympia velmi půvabná, a dokonce nám prozradily, že si je lidé velmi často pletou a ptají se, zda nejsou dvojčata. Mezi dalšími hosty, kteří přišli svou blízkou kamarádku podpořit, byla například neteř Charlotte Tilbury Bella, Matilda Mae, která je dcerou Billa Wymana, hudebníka skupiny Rolling Stones, a také dcera Kate Moss, Lila.

Princezna je skvělým marketingovým tahem, jelikož patří mezi přední postavy světové společenské scény. Kromě toho, že je princeznou a pohybuje se ve vybrané společnosti, stala se také modelkou a úspěšně fotila pro několik prestižních magazínů, včetně Harper’s Bazaaru. Má za sebou také kampaně pro luxusní značky, mezi nimiž je například Louis Vuitton. Talent a kreativita se v jejich rodině asi dědí, jelikož její maminka Marie-Chantal stojí za stejnojmennou luxusní módní značkou pro děti.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu