Nejkrásnější róby z Golden Globes 2023

Margot Robbie v „Barbie“ Chanel, Rihanna v Schiaparelli Couture, Jenna Ortega v Gucci nebo Anya Taylor-Joy v kanárkově žluté róbě Dior?
Oli Egler
——
11. ledna 2023

Foto: Getty Images

Zlaté glóby jsou pro tento rok oficiálně rozdány, díky čemuž máme nejspíš jasno i v rámci oscarových favoritů. Sošku si odnesl režisér Steven Spielberg za The Fabelmans, herečka Angela Bassett za Black Panther: Wakanda Forever a herec Kevin Costner za svou roli v Yellowstone. Ocenění se dostalo i Amandě Seyfried za roli Elizabeth Holmes v seriálu The Dropout a Evanu Petersovi za  seriál Monster: The Jeffrey Dahmer Story, kde ztvárnil známého sériového vraha. Soška putovala také k Zendaye za seriál Euphoria, Julii Garner za seriál Ozark, Cate Blanchett za Tár a Austinu Butlerovi za Elvise.  V kategorii nejlepší komedie se soška dostala The Banshees of Inisherin a v sekci seriálů vyhrály kousky House of the Dragon, Abbott Elementary a The White Lotus.

A róby? 
Margot Robbie pochopitelně zvolila Chanel, a to v pudrovém Barbiecore (ano, premiéra již brzy), Anya Taylor-Joy vynesla kanárkově žlutou (která nikomu nesluší tak jako jí) od Dior a Lily James zvolila róbu od Versace. Jennifer Coolidge vzdala hold Dolce & Gabbana a nejlepší smoking večera rozhodně patří Eddiemu Redmaynovi, který si oblékl sametový, čokoládový kostým s velkým zdobeným detailem květu od Valentino. Mimochodem, pavučinová róba Jessicy Chastain od Oscar de la Renta? #WOW

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu