Mimochodem… Ed Sheeran a Cherry Seaborn přivítali na svět holčičku

A my jim moc gratulujeme!
Tatiana Urbanová
——
20. května 2022

Že by bylo něco před devíti měsíci ve vzduchu? Nejdříve Rihanna a A$AP Rocky oznámili, že se jim narodil chlapec, a nyní sdílí další radostnou zprávu i Ed a Cherry! Na rozdíl od zpěvačky původem z Barbadosu, která se svým bříškem pyšně chlubila, kudy chodila, se však podařilo těhotenství Cherry naprosto utajit! Jednatřicetiletý zpěvák oznámil tuto novinu na svém Instagramu a všechny zcela překvapil!

“Jen jsem vám chtěl všem oznámit, že se nám narodila další krásná holčička. Oba jsme do ní naprosto zamilovaní a v sedmém nebi z toho, že jsme se stali čtyřčlennou rodinou,” napsal Ed pod roztomilou fotografií maličkých ponožek. Pár již jednu dceru má. Lyra Antarctica se narodila v září 2020 a její příchod na svět oznámil zpěvák podobným způsobem.

Ed a Cherry se znali ještě předtím, než se stal zpěvák slavným. Setkali se jako děti v Sheffieldu, ale jejich platonická láska se přehoupla v romantický vztah až v roce 2015, kdy se stali oficiálním párem. V lednu 2019 se tajně vzali v rámci malého ceremoniálu, daleko od všech paparazzi. Cherry je zpěvákovou neustálou múzou a byla inspirací k napsání hitů jako “Perfect” či “Shape of You”. Osobně si navíc zahrála i v klipu “Put It All On Me.”

Novopečeným rodičům gratulujeme!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu