Jak probíhal jedinečný Ples Sobje by MUMM a které outfity přítomní zvolili?

Akcí a eventů je mnoho, málokterá je ale tak originální jako právě Ples Sobje by MUMM. Místo, kde se setkala berlínská party a vídeňský ples, navrch s kapkou maškarního bálu. Co se během včerejší noci událo a kdo si tuto akci nenechal ujít?
Lucie Švábenská
——
24. dubna 2022

Foto: Benedikt Renč

Berlínská party, vídeňský ples a maškarní zábava. Přesně takovou kombinaci mohli včera zažít návštěvníci již čtvrtého ročníku jedinečného Plesu Sobje by MUMM. Že je to netradiční mix? Ano, ale právě o to zde šlo. Vytvořit originální koncept noci, kterou si každý užije naplno, což se včera rozhodně stalo. 

Vše začalo v devět hodin večer, kdy se otevřely brány Martinického paláce a do tajemně upraveného prostoru, kde panovala hra světel pod záštitou uměleckého studia Lunchmeat, začali vstupovat první hosté. Každý z nich ale musel splňovat přísný dress code, který byl určen na základě tématu večera – The Colors Shake Up. Barvy tedy hrály zásadní roli nejen v osvětlení. Pokud jste se chtěli zúčastnit, podmínkou byl monochromatický look aneb od hlavy až po paty v jedné barvě. A třešničkou navrch byla škraboška nebo jakákoliv maska, která dodávala outfitu větší míru tajemna. Často se tak stalo, že ne každý byl ihned rozpoznatelný, ale i v tom byla ta zábava a možná i větší svoboda užít si noc na plno. 

Poté, co dorazila většina pozvaných, se v jedenáct hodin uskutečnilo sexy taneční vystoupení Angee Roučkové, Lucii Ginger Molčanyiové a Mikaely Macháčkové, které napětí v sále ještě zvýšilo. Následně se pódia ujali hudebníci 7krát3 & Ochepovsky, jež vzápětí vystřídal talentovaný DJ Jakub Strach aka NobodyListen. Posledním bodem programu byla Vogue show Kiki House of Ambitchous, která si získala velký aplaus. 

V tu chvíli však večer rozhodně nekončil. Zábava byla v plném proudu, stejně jako šampaňské MUMM, které tuto neobyčejnou party doprovázelo na každém kroku. Magickou hudbu, historickou architekturu, kulturu a jedinečnou atmosféru si hosté užívali až do ranních hodin, kdy se s přicházejícím světlem kouzlo tajemna postupně vytrácelo a nastal čas tento originální večer pomalu ukončit. 

Ale nebojte, mysleli jsme i na vás, fotograf Benedikt Renč proto zachytil nejen dění plesu, ale také ty nejlepší looky. Který se podle vás povedl nejvíce? 

 

Nebo se váš výherce nachází zde?

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu