Ikona Kate Moss slaví narozeniny!

Inspirace je všude nekonečné množství, v módním světě je však pouze pár takových ikon, které se vyrovnají dnešní oslavenkyni Kate Moss. Dejte svému šatníku nádech jejího stylu a kombinací, které jsou nesmrtelné.
Eva McMahon
——
16. ledna 2022

Foto: Getty Images

Módní ikona a světová topmodelka Kate Moss dnes slaví 48. narozeniny. Přestože nikdy nebyla tak vysoká jako její kolegyně, ve světě módy si získala mimořádné postavení a je stále žádanou modelkou. Po boku velikánek jako Cindy, Claudia či Naomi byla a stále je hvězdou titulních stran časopisů.

Její charisma a styl jsou nezaměnitelné. Svými módními kombinacemi někdy překvapí, stále nás jimi však inspiruje. Jsou nadčasové a některé modely zůstanou navždy v paměti. Přestože už jí pomalu šlape na paty její dcera Lily, která byla v poslední době k vidění například na přehlídce Versace, Kate má ve světě módy stále velký vliv.

Kate miluje kůži a celkově rock & roll chick, ale také boho kombinace. Často ji uvidíte v šatech, kozačkách, džínových šortkách, navíc miluje saka a kalhoty do zvonu. Ty v roce 2022 slaví velký návrat, a jestli nějaké schováváte ve skříni, je na čase je vytáhnout. Známá je také tím, že ráda nosí leopardí vzor a kožíšky, na které si netroufne každý.

V den jejích narozenin vám přinášíme nálož inspirace a výběr jejích skvělých outfitů.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu