HOTNESS OVERLOAD VOL 1.: Nejvíce sexy modelové současnosti

Ačkoliv je nepopiratelným faktem, že návrháři tvoří páteř módního ekosystému, jsou to právě modelové, se svými sošnými těly a podmanivými pohledy, kdo jejich kolekce umí prodat. Představujeme seznam nadpozemských manekýnů, kterým dáte jistě okamžitě follow i na Instagramu!
Tatiana Urbanová
——
1. května 2022

Foto: Getty images

David Gandy

Pokud existuje někdo, kdo dokáže naprosto dokonale ztělesnit britský styl, je to právě veterán módní scény David Gandy. Jde o jednoho z mála modelů, který je natolik univerzální, že snadno přechází z kampaní od Dolce & Gabbana až po Marks & Spencer a přesto dokáže vypadat nonšalantně a nenuceně sexy. David jistě postavil svou kariéru, jako mnoho jiných, na svém vzhledu, ale bonusem je i jeho jedinečný smysl pro styl a hluboké porozumění pánské módě. Proto se dnes může pochlubit i vlastním fashion brandem David Gandy Wellwear.

Tyson Beckford

Pravděpodobně jeho obličej znáte především z kampaně Ralph Lauren, avšak tento Newyorčan se může pochlubit více než dvacetiletou praxí. Tyson je klíčovou postavou v boji za větší rasovou i genderovou rozmanitost na módním poli a nejednou byl dokonce označen za nejlepšího modela všech dob. Jeho talent je velmi všestranný, a proto například moderuje i televizní show Make Me A Supermodel.

Sean O’Pry

Staré fotky z maturitních plesů jsou zdrojem mírných rozpaků většiny mužů, avšak Sean díky nim rozjel velmi lukrativní modelingovou kariéru a fotil pro nejprestižnější módní značky světa. Stačilo jen nahrát pár obrátků na Myspace… O'Pry, který se narodil v Georgii, již spolupracoval například s brandy jako D&G, Fendi, Bottega Veneta, Belstaff nebo Ralph Lauren… A navíc má rád pejsky!

Jon Kortajarena

Žádný seznam nejúspěšnějších modelů světa by nebyl úplný, kdyby v něm chyběl španělský hřebec a legenda pánské módy Jon Kortajarena. Ten aktuálně žije v jedné z nejprestižnějších londýnských čtvrtí Shoreditchi a svůj čas dělí mezi kampaně pro nejluxusnější módní značky i streetstylové brandy. Avšak intenzivně se věnuje i herectvý a jeho content na Instagramu také stojí za to! Často tvrdí, že kdyby se nevěnoval modelingy, stal by se fotografem. My však musíme říci, že jsme neskonale vděční, že nakonec skončil před objektivem a ne za ním!

Lucky Blue Smith

Sociální sítě způsobily ve světě modelingu doslova revoluci. Mladí modelové tak získali platformu, která se zdála být starším generacím spíše nepochopitelná. Avšak pro trendsettery jako Lucky Blue znamenala obrovskou příležitost. Již ve svých dvanácti letech podepsal Lucky modelingový kontrakt a na popředí módní scény se nyní pohybuje již více než deset let. Pyšnit se dnes může skoro třemi miliony nadšených followerů a stal se průkopníkem mezi novými tvářemi na fashion poli.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu