DiCaprio code: Je za výběrem hercových přítelkyň jednoduchá matematika?

Existuje jednoduchý vzorec, podle kterého si Leo vybírá své přítelkyně? Výška, barva vlasů a hlavně věk jsou očividně nejdůležitějšími faktory. A prý, že se matematika nevyužije v praxi!
Oli Egler
——
7. července 2022

Foto: Profimedia

Leonardo DiCaprio je jeden z nejžádanějších mládenců Hollywoodu. Nehledě na to, že je mu sedmačtyřicet let, ještě stále nenašel „tu pravou”, a to i přesto, že v minulosti tvořil pár s těmi nejkrásnějšími a nejúspěšnějšími ženami módního a zábavního průmyslu. Zvláštní je, že se „typ” jeho přítelkyň nezměnil od roku 1994, kdy získal světovou slávu díky filmu Titanic. Existuje snad nějaký striktní standard pro výběr jeho partnerek, a hlavně – dokážeme jej vysvětlit matematicky? Pojďme si srovnat pár čísel… 

DiCapriovy přítelkyně nikdy neměří méně než 175 cm. Výjimkou byly snad jen dvě herečky – Claire Denes a Virginie LeDoyen. S nimi však tvořil pár teprve na začátku své kariéry, kdy ještě jeho standardy nedosahovaly takových „výšek”. Gisele Bündchen, Bar Refaeli nebo Blake Lively už tuto anomálii následně vyrovnaly. Preference blondýn je také velkým faktorem, s výjimkou snad jen Liv Taylor a Naomi Campbell, kdy se ale jednalo o velmi krátkou známost, která snad ani nestojí za řeč. Nejdůležitějším číslem v této rovnici je ale věk – existuje zde nezpochybnitelná matematická korelace mezi oslavou pětadvacátých narozenin jeho partnerek a expiračním datem jejich vztahů s hercem. Co může být lepším dárkem na počest tak důležitého životního data než zbrusu nová předpona „ex”? 

Jevu si všiml i uživatel Redditu pod přezdívkou TrustLittleBrother, který si dal tu práci, a dokonce vypracoval graf:

Zdá se, že čím blíže přijde DiCaprio do styku s číslem 25, tím více traumatizující zážitek to pro něj je, a to o mladší model(ku) následně potřebuje k vyrovnání psychického balancu. To vše s ohledem na to, že se věk samotného herce blíží padesátce. Žert na jeho adresu si neodpustil ani komik Ricky Gervais, který při předávání Zlatých glóbů v roce 2020 prohlásil: „Tarantinův film Tenkrát v Hollywoodu má skoro tři hodiny. Leonardo DiCaprio se zúčastnil premiéry, a na konci filmu už na něj byla jeho partnerka příliš stará.“ #FairEnough

Momentálně herec chodí s modelkou Camilou Morrone, která v polovině června oslavila pětadvacáté narozeniny. Stane se tato žena výjimkou, jež rozbije bludný kruh děsivých půlkulatin, nebo se parabola tentokrát prohloubí ještě více? Byť si na odpověď ještě budeme muset jedenáct měsíců počkat, jedno je jasné – členky redakce Harper's Bazaar online jsou pro Leonarda DiCapria oficiálně ze hry.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu